Wpis z mikrobloga

@NVX78: @Klimbert: przecież tacy Rosjanie czy Serbowie (patrz Tesla) coś wnieśli. W sumie Polki też wniosły, patrz Skłodowska. Jedynie p0lacy korzystają z dorobków białych mężczyzn i polskich kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Klimbert: Kopernik była kobietą (niemiecką oczywiście...no ewentualnie nosiła pejsy), Szopen był śniadym emigrantem a Skłodowska francuską lesbijką.

  • Odpowiedz
@JakovKarnic: Skłodowska-CURIE jest wytworem francuskiej edukacji, a Tesla był finansowany przez białych amerykańskich mężczyzn. Chyba jedyni słowiańscy naukowcy, którzy byli edukowani i finansowani przez rodzimy kraj to byli sowieccy naukowcy.
  • Odpowiedz
@VrubeL:
Ogólnie to mnie bawi jak niektórzy Polacy muszą walić gruchę do tego, żę jak są biali to należą do najbardziej rozwiniętej cywilizacji podczas gdy wcale tak nie jest co pokazują chociażby nagrody nobla w dziedzinach stricte naukowych.
  • Odpowiedz
Kopernik był


@VrubeL: Kopernik był etnicznie Niemcem. Był wychowany w niemieckiej kulturze, w niemieckojęzycznym mieście, na studiach trzymał się z Niemcami. Jedyne co łączy go z Polską, to za czasów braku państw narodowych, był poddanym polskiego króla. Czy to robi z niego Polaka? W sumie dla mnie jako lewaka to tak, ale z tego co się orientuje, to na wykopie oficjalną doktryną dotyczącą przynaleźności do narodu jest ten mem:
J.....c - > Kopernik był

@VrubeL: Kopernik był etnicznie Niemcem. Był wychowany w ...

źródło: comment_16031767123pKONnAfvNsWlw7xUECuQs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Klimbert: skomentowałem chochoła, którego wytworzyła twoja wyobraźnia, i którego skomentował w podobnym tonie równiez kolega od moszn. Czego nie rozumiesz? Bawi cie jak Polacy walą gruchę do tego a sam walisz gruche do podobieństw? Atencji szukasz na stronie z dziecięcą...obrazkami? Nie lepiej założyć rodzinę i znależć nie wirtualnych znajomych?

  • Odpowiedz
Kopernik był etnicznie Niemcem.


@JakovKarnic: i co teraz mam ci wymieniać setki Polaków, którzy w jakiś tam sposób przyczynili się do rozwoju cywi;izacji a ty będzięsz mi mówił, że ten to francuz a ta to emigrantka? I co nikogo nie znajdziemy i potwierdzimy urojenia OP'a?
  • Odpowiedz
@VrubeL: ale tak serio to ciekaw jestem czy np. Albańczycy, Irańczycy, Mołdawianie, Gruzini i inne nacje o białej karnacji też walą sobie gruchę do tego, że są biali, a co za tym idzie np. lądowanie na Księżycu czy inne osiągnięcia/wynalazki Zachodniej Cywilizacji przypisują niejako sobie :D
  • Odpowiedz
Jako Polacy powinniśmy im za to dziękować.


@Klimbert:
1. Polska jak by nie patrzeć łapie się kulturowo do zachodu (choć mocno granicznie więc czerpiemy, a przynajmniej powinniśmy, z wielu kręgów kulturowych)
2. Powinniśmy dziękować jak cholera, jak by nie plan Wilsona to byśmy gówno mieli a nie niepodległość
  • Odpowiedz
i co teraz mam ci wymieniać setki Polaków, którzy w jakiś tam sposób przyczynili się do rozwoju cywi;izacji a ty będzięsz mi mówił, że ten to francuz a ta to emigrantka?


@VrubeL: można wymienić tysiące osób, innych niż biały i mężczyzna, co nie przeszkadza obazkom "dzięki białym chłopakom świat jest super". Jeśli przyjmiemy, że faktycznie proporcjonalnie, to biali mężczyźni mieli największy wkład w naszą cywilizację, to żeby być uczciwym, trzeba przyznać,
  • Odpowiedz
@loczyn: Jan Sobieski, który przy okazji miał za sobą niemiecką armię, a Turcy nie mieli zbytnio szans na zdobycie Wiednia z taką presją ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale URATOWAŁ EUROPĘ!!! przed stosunkowo tolerancyjnymi osmanami
  • Odpowiedz
Jan III Sobieski


@loczyn: xDDD no i jaki ma on wpływ na dzisiejszą europę? Czy to jakiej muzyki słuchamy to wynik muzycznych wyborów Jana. Czy może to jakimi samochodami jeździmy?
@Ravan: nawet gdyby zdobył, to tylko dlatego, że Francja im na to pozwoliła. Osmanowie paredziesiąt lat później od każego dostawali już #!$%@? w Europie.
  • Odpowiedz
@JakovKarnic: chciałem wspomnieć o tym "nawet gdyby", ale stwierdziłem że nie mam siły na wykopowe althisty ( ͡° ͜ʖ ͡°) W postrzeganiu #4konserwy gdyby zdobyto wtedy Wiedeń to pewnie cała Europa by upadła w dwa dni i dziś całymi dniami modlilibyśmy się do allaha ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz