Wpis z mikrobloga

Prosze o pomoc, jaki tutorial czy cos jak wykonywac zapytania POST z parametrami. Mam web service WebAPI2 i probuje pobrac tokena, ale za nic nie moge ogarnac tego po stronie androida. A to problem z SSL, a to nie moge zawolac localhost, itepe, itede.

#androiddev #programowanie #java
  • 13
@postrachNocnegoSzczura: Hmm...w sumie to nie wiem. W aplikacji webowej mam POST, ale to nie ja pisalem wiec nie do konca wiem jak to dziala.
Z tego co widzialem POSTem wysylany jest obiekt z wlasnoscia data, ktora jest stringiem typu 'grant_password&username=...'.
@M3x_pl: Probowalem wczesniej z Fiddlerem, tylko jakos nie widzialem zadnego ruchu. Podejrzane. Teraz ogarnalem, ze gdzies tam mialem zaznaczona opcje, zeby blokowal wszystkie procesy xD Moze cos pomoze.
@Xeinaemm: Nie tyle co wybralem co jeden z produktow firmowych tak dziala ;) mam aplikacje na studia do zrobienia, a jako, ze juz caly web service mam gotowy to po co wymyslac kolo na nowo :D
Generalnie juz wiem czego potrzebuje, nie wiem jak zrobic to z poziomu androida. Zapytania w ogole nie wychodza z tego co widze w Fiddlerze, a zadnego bledu mi nie wywala...
@Xeinaemm: Dzieki za to co podeslales. Pomoglo mi to znalezc sobie potrzebna biblioteke. Dalej mam problemy z certyfikatami, ale po prostu wylaczylem sprawdzanie certyfikatow i nie korzystam z serwisow na lokalhosci tylko z serwisow dzialajacych na azure.