Wpis z mikrobloga

Koledzy i koleżanki, pomóżcie bo już mam mętlik w głowie. Chcę kupić monitor i z racji ogromnego wyboru wprowadziłem już sobie dodatkowe kryteria: budżet w okolicach 500-600 zł, IPS, odświeżanie powyżej 60 Hz byłoby fajne ale wiem, że w tej kasie za bardzo nie poszaleję. Co wybrać? Wytypowałem poniższe modele:
SAMSUNG LS24R350FHUXEN 529 zł
ACER Nitro VG240Ybmipx 569 zł
LG 24MP59G-P 519 zł
AOC 24G2U5/BK 719 zł

Chciałbym mieć taki monitor do wszystkiego. I praca zdalna i jakieś gierki wieczorem. Nie gram w FPSy więc odświeżanie nie było dla mnie priorytetem.
Nie chciałbym wpaść w wir "a dołóż jeszcze ze 2-3 stówki i kup X" bo tak można płynąć w nieskończoność:)

Co byście brali? A może przy tym budżecie to tak naprawdę wszystko to samo i co wybiorę to doznania będą podobne?
Wiadomo, chciałbym mieć poczucie że wyciągnąłem jak najwięcej z tego budżetu.

#monitory
  • 13
  • Odpowiedz
@zap21: kolega @lastro podał w innym poście jeszcze jeden ciekawy model: SAMSUNG S24R650FDUX
Ponoć to ta sama matryca co w Samsungu który wklejałem wyżej ale ma super możliwość regulacji. Przekonało mnie to i zamówiłem z odbiorem w sklepie, zobaczymy czy wystarczy czy może jednak będę szukał 27 cali 2560 x 1440:)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tusiek89: fajny. Podoba mi się design tych Samsungów. Myślałem nad modelem 350, ale ten jest ciekawszy. Teraz mam jeszcze większy problem ten czy Dell. Daj znać jakie wrazenia
  • Odpowiedz
@lastro: No przecież nie będziemy teraz tu robić wykładu na temat różnic, plusów jednej matrycy i minusów drugiej:) Po prostu na etapie researchu postawiłem na IPSa.
  • Odpowiedz