Wpis z mikrobloga

Hej mirki z tagu #cyberpunk2077 chcialem Was zapytac skad Wasza zajawka na te gre? Czy to bierze sie z tego, ze owa gra jest kolejna produkcja polskiej firmy? Albo czy interesujecie sie grami tego typu? A moze to tylko ciekawosc sama tematyka i chec zagrania?
Zapraszam do dyskusji. Oczekuje wiele odpowiedzi! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#cdprojektred #gry #xboxone #ps4
Pobierz kre-dens - Hej mirki z tagu #cyberpunk2077 chcialem Was zapytac skad Wasza zajawka na...
źródło: comment_16032833140iqThaorrQDpEPPdCHt0oO.jpg

Dlaczego Cyberpunk?

  • Bo to polska produkcja, a Wiedzmin podbil swiat. 32.6% (238)
  • Bo lubie takie gry i musze ja miec. 19.5% (142)
  • Bo chce zobaczyc co to bedzie. 47.9% (349)

Oddanych głosów: 729

  • 29
@kre-dens: Nie śledzę zapowiedzi i całego hajpu bo nie chcę sobie robić wygórowanych nadziei, ale:

1. Sprawdzę bo to trochę co innego niż wszystkie RPG osadzone w szerokopojętym 'średniowieczu'
2. Sprawdzę bo to Polska produkcja, Wiedźminy mnie nie porwały, ale grało się przyjemnie
@kre-dens: przed wiedźminem też sądziłem, że klimat gry jest "nie w moim stylu", a póki co mam w Wiedźminie 3 spędzone 350h. Dlatego ufam CDP i wierzę, że nie zawiodą i tym razem i wsiąknę na równie długi czas w Night City ;)
@kre-dens: jeżeli jakieś studio robi sobie markę i wypuszcza dobrą grę, która podbija rynek, to oczekujesz, że ich następna gra będzie jeszcze lepsza. to samo jest z CP CDP, GTA i Rockstarem i innymi studiami.
@kre-dens: Oprócz deus ex nic ciekawego się nie pojawiło ostatnimi czasy w tych klimatach, więc czekam by sprawdzić co tam wykombinowali
Po wiesku Postawili sobie poprzeczkę wysoko, więc gra musi mieć dobry gameplay i historie, aby nie było rozczarowania
@kre-dens: Nie lubie w ogóle ani czytać oglądac czy grać w Sci-Fi ogólnie przyszłości. Bardziej się odnajduje w grach typu średniowiecze/ Prehistoria. Urzekł mnie wiedźmin głównie fabułą i questami pobocznymi rozbudowanym światem. Tylko dlatego, że to CD chcę tego spróbować