Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem o czym niektórzy tu jeszcze dyskutują. Będziemy mieć Polaka na podium najlepszych strzelców w historii Ligi Mistrzów, jak dobrze pójdzie to może nawet dzisiaj, a jak nie to w następnej kolejce. Przed nim tylko 2 najlepszych piłkarzy w historii tego sportu i niektórzy piszą że nie ma się z czego cieszyć? A widzicie te nazwiska za nim? Nadal nie rozumiecie jakim kozakiem jest Robercik.
#mecz #pilkanozna #ligamistrzow
Minieri - Nie rozumiem o czym niektórzy tu jeszcze dyskutują. Będziemy mieć Polaka na...

źródło: comment_1603306046AIw9vYiYObtH6pNz3qFIdQ.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@Minieri: To uświadomiło mi jak długo Cristiano jest na topie. Od 18 r,ż gra w Lidze Mistrzów XD JA #!$%@?.

A ja się cieszę, że syn koleżanki z pracy wszedł do składu III ligowca XD XD XD XD XD XD

Jak oni to zrobili, że on tak szybko wszedł na top?

Gdyby u nas system szkolenia i szukania talentów był tak wydajny, to Lewy w LM pojawiłby się w 2006 a
  • Odpowiedz
@Minieri: Powinniśmy być dumni z tego co osiągnął,bo bardzo dobrze wypromował Polską piłkę,a także godnie reprezentuje Nasz kraj na tle Europy.W Polsce pojawia się coraz więcej młodych talentów,więc jest powód do zadowolenia.
  • Odpowiedz
Dziwne, że tylko 1 Brazylijczyk w TOP20 i to na dość niskim miejscu.


@dr3vil: jednocześnie bardzo wymowne. Żeby znaleźć się topce strzelców LM oprócz nieziemskiej formy trzeba prezentować również jej stabilność. Wystrzelić z formą w jednym sezonie to świetna rzecz, ale być klasą światową przez dekadę potrafią tylko prawdziwe legendy.
  • Odpowiedz