Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej wszystkim :)
Piszą z prośbą o radę albo i nawet pomoc. Zawsze swoje problemy trzymałem w sobie i nigdy nie dzielę się tym z przyjaciółmi... ale chyba jako anonim z internetową społecznością mogę.
A więc, ja niebieski, lat 20 (bardzooo małe doświadczenie w związkach, to mój 2 bardzooooo poważny, niemal 2 lata razem. Proszę o wyrozumiałość). Ona różowa lat 21 i jej ex lat 24.
Nie będę opisywał całej genezy związku, wszelkich dram, zazdrości i przejdę do sedna.
Jej były z którym była na zasadzie związku intymnego (ruch-anie) po tym jak go rzuciła i zawiązała się ze mną na zasadach "normalny" związek oparty na tych pierdołach jak wierność, wsparcie itp itd odczuwa olbrzymi ból dupy. I wszelkimi działaniami nagle stara się ją odzyskać. Ingeruje w nasze sprawy, pyta się ile razy się kochaliśmy. Oczywiście ja go nawet na oczy nie widziałem bo różowa mówi że nie muszę go znać. Największy problem w tym wszystkim jest taki że nawet pomimo tego że rozeszli się w najbardziej wrogi do siebie sposób... To nagle teraz dalej utrzymują koleżeńskie relacje. Jak proponuje spotkanie to ona i tak mnie zawsze pyta czy może... Ale wiem na jakiej zasadzie to jest pytanie. Powiem "nie" to wyjdę na toxica. Powiem "tak" to będzie twierdzić że kłamie, więc zmusi mnie do powiedzenia "nie". Ona doskonale wie że za tym śmieciem nie przepadam. I nawet pomimo częstych rozmów o tym że skoro nie potrafi zrozumieć że to jest duża przeszkoda w naszym związku na lepsze perspektywy, to i tak dalej czy to pisanie ze sobą, czy to jazdy razem są obecne. Nie chce wyjść na zazdrosnego dzieciaka, i miałbym szczerze na to wywalone, gdyby nie fakt że typo zaczął mi grozić (mnie pobije) przy niej!!! 1 na 1 powiedział jej to w twarz, a ona do mnie że żartował. Praktycznie co jakiś czas o nim wspomina że on to czy kurde tamto, na co ja odpowiadam po co mi to mówisz, to ona tylko "aby cię podenerwować" ?! NO jaki sens tego, ja oczywiście się wtedy wściekam bo zaczynam czuć się jak ostatnie gówno. Gadałem o tym z najlepszą przyjaciółką i tylko z nią. To powiedziała najbardziej magazynowy cytat "no my kobiety takie jesteśmy że musimy kogoś jeszcze w relacji mieć aby facet był zazdrosny" Czyli co, mam go pobić, wyjść tym samym na przygłup co wszystko załatwia siłą i elo?!
#zwiazki #logikarozowychpaskow #bolecnaboku

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f90960dc53de577b9aae6d8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 21
  • Odpowiedz
SystematycznaBaba: @AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@?, Miras, to jest toksyczna relacja - nie chcę ferować wyroków, ale zwizualizowałem sobie tą sytuację i wychodzi, że Ty jesteś ten dobry chłopak, który przytuli i pocieszy, ale bawić to ona się chce z łobuzem, co kocha mocno. I to, że się z nim spotyka to nie jest zdrowa rzecz - szczególnie, jeśli się rozstali w nieprzyjaźni. Dodatkowo, jeśli typ Ci grozi, to taktycznie #!$%@? byle dalej,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: masz dwa wyjścia: albo ona zerwie z nim całkiem kontakt albo Ty spierdzielaj stamtąd jak najszybciej.

Nie wyobrażam sobie związku w którym moja kobieta pisze sobie z byłym z którym ciągle się roochała.
i to nie Ty jesteś toksyczny tylko ona. Powiedz jej żeby postawiła się na Twoim miejscu, jak by się czuła gdybyś Ty pisał do swojej byłej mimo że ona siedziałaby z boku.
  • Odpowiedz
StaryPijany: Chłopaku, daj tej łasce ultimatum, albo totalne zerwanie kontaktu z byłym albo nara. To co ona robi jest toksyczne.
Przykro mi to mówić, ale na 75% na tych spotkankach poleruje mu berło i przyjmuje go w sobie, a potem Ty ją tulisz. Ja bym od razu laskę olał, ale to nie jest takie proste, w każdym razie rozwiązanie warte rozważenia.

Zaakceptował: Precypitat
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania 26 lvl here, obecnie jestem w trzecim "poważnym" związku. Jak tak myślę o tym, co robiłem w łóżku z dwiema poprzednimi dziewczynami, to autentycznie nie ogarniam jak można związać się z kimś, kto nie jest dziewicą. Chłopie, ogarnij się - znajdź sobie normalną, fajną dziewczynę a nie jakiegoś szlaufa po innym bolcu, który w dodatku ma jakieś ostre zaburzenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Jesli laska wie że typa nie cierpisz i wbija Ci szpile albo zadaje glupie pytania czy moze sie z nim spotkac to znaczy że nie czuje z Tobą zwiazku emocjonalnego i generalnie ma wywalone na wasz "związek". Powinna z nim DEFINITYWNIE i NATYCHMIAST zerwać kontakt.
Nie daj sobie wmowic że jestes niedojrzaly. Z opisu sytuacji wynika że to ona taka jest.
  • Odpowiedz