Wpis z mikrobloga

@Gilbert_Prukwa: Na dziesiątce działa bardzo dobrze, wystarczy uruchomić jako administrator i najlepiej ściągnąć współczesne biblioteki OpenGL albo DX11. Minuta roboty. Jakby co, to służę pomocą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Mjau: Ładując rakiety lewym przyciskiem wciskasz i przytrzymujesz jeszcze prawy.

Kiedyś mieliśmy prężną scenę UT99 na wypoku, @Surma postawił serwer, ja zrobiłem nawet kilka wykopowych map xD Jakby ktoś chciał reaktywować, to się pod tym podpisuję (
  • Odpowiedz
@Muaarthinos hej patrzę że jesteś ekspertem. Da się ściągnąć skądś ut 99 za friko czy pozostaje zakup? Druga sprawa. Jak kiedyś grałem to moja postać miała tak jakby momenty szybszego poruszania się i jakby 3 sec biega szybciej 3 wolniej to open gł itd by pomógł? Win 10 ofc
  • Odpowiedz
@Rolnikt: Wszystkie informacje, w tym wciąż żywe linki, znajdziesz na dychającej jeszcze stronie wykopowego serwera, o tutaj. I tak, na problemy takiej natury pomagają nowoczesne biblioteki. Ostatnio znowu zainstalowałem UT i dopóki nie zrobiłem z tym porządku gra toczyła się z dwa razy szybciej, niż normalnie.
  • Odpowiedz
@Muaarthinos dobra to wieczorem ogarnę i będę pytał w razie problemów. Jakby ktoś chciał pograć to ja też chętnie wieczorami oczywiście jak przejdę pierwszo kampanie ma godlike ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@surma: No #!$%@?, Surmuś, pytasz a wiesz! Zaraz posklejam jakąś nową, gównianą mapę na zachętę, Ty odkop glinianą tablicę z listą do wołania i organizujemy igrzyska śmierci!

A, no i wołam @Commodore! Chętny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Na dziesiątce działa bardzo dobrze, wystarczy uruchomić jako administrator i najlepiej ściągnąć współczesne biblioteki OpenGL albo DX11. Minuta roboty. Jakby co, to służę pomocą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Muaarthinos: A wiesz co ja akurat mam W7 i co ciekawe za każdą instalacja chodzi trochę inaczej. Ale płynności zazwyczaj brakuje
  • Odpowiedz