Wpis z mikrobloga

Czerwińska (PiS) po wyroku TK: "Kobiety, które dotyka dramat urodzenia niepełnosprawnego lub ciężko chorego dziecka nie zostaną pozostawione same sobie." Przypomniała, że rząd PiS przygotował i wdrożył w poprzedniej kadencji kompleksowy program "Za życiem" mający pomagać takim matkom i dzieciom.

#trybunalkonstytucyjny #pis #bekazpisu #bekazprawakow #bekazkonfederacji #aborcja #protest
Pobierz
źródło: comment_1603436192SpeqVgYL2df1zpePUZkgyb.jpg
  • 12
@gajor: Właśnie przeczytałem sobie opinie na temat przytoczonego programu i zgadnijcie co: Działa tylko na papierze. Wszędzie brak środków, brak szkoleń dla domniemanych opiekunów, ciągły brak wsparcia dla rodziców chorych dzieci, brak pomocy dla mniejszych miast/wsi. Mówią to sami rodzice korzystający z programu. Polecam poczytać o tym programie, bo już za chwilę PiSowcy będą go używać jako karty przetargowej, że rząd nie zapomina o upośledzonych dzieciach.
@lukrecjowy_jez: A czy ja gdzieś sugeruję, że na zdjęciu jest Szefowa Propagandy - Posłanka Czerwińska? Chcę pokazać kontrast pomiędzy jej słowami, a podejściem PiS do matek niepełnosprawnych dzieci, którego twarzą jest właśnie Bernadetta Krynicka.
Podpisałem autorkę tych słów jej imieniem i nazwiskiem, nie wiem jak mógłbym jeszcze ci pomóc w jej identyfikacji. Jeżeli to dla ciebie zbyt skomplikowany zabieg, to bardzo mi przykro. Dawno też już stwierdziłem, że nie mam siły ani czasu wchodzić w jakąkolwiek większą polemikę z ludźmi, którzy rzucają frazesami typu "jesteś głupi czy udajesz", bo wasze idiotyczne zaczepki nie wnoszą nic do mojego życia.