Wpis z mikrobloga

@vieveble: Pancerna fura i z gazem to pali tyle co nic. Idealny na wożonko. :D

@Bouquet: No dwie turbiny ma...

@Pulton: Ja nie mówię, że nie idzie bokiem bo idzie ładnie. Szkoda mi takiego silnika męczyć żeby go stawiać bokiem.
Ja nawet polonezem leciałem i co z tego? Twoim zdaniem wyznacznik dobrego kierowcy zależy od tego czy potrafi bokiem poleciec samochodem? A jeśli w życiu ktoś jeździ cały czas
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sluchaj_synek: żeby go stawić bezproblemowo bokiem brakuje Ci jednego zajebiscie ważnego do tego pedała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Twoim zdaniem wyznacznik dobrego kierowcy zależy od tego czy potrafi bokiem poleciec samochodem?


tak to jest wyznacznik dobrego kierowcy, dobry kierowca poleci bokiem nawet fwd sam tak zaczynałem. Oraz potrafi opanować samochód w patowej sytuacji, ogólnie jestem zdania że na egzaminie na prawko powinna być płyta poślizgowa.

A jeśli
@Storczycki: Oj się czepiacie, jedzie to jedzie i na #!$%@? drążyć temat? :D

@rekoj: No to widocznie nie jestem taki #!$%@? skoro automatem potrafię bez problemu postawić auto bokiem. :)
Ogólnie uważam to za dziecinne zachowanie, samochód w kombi i z silnikiem diesla nie służy do takich akcji.

Wyznacznikiem dobrego kierowcy jest raczej dojrzałość i rozwaga czyli nie latanie bokiem a unikanie poślizgów. Nie mam już 18 lat żeby się
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sluchaj_synek: moment i twin scroll robi swoje najwidoczniej

w sumie racja bo ja też mam kombi w klekocie i jednak czasem robię rondko bokiem zwłaszcza jak mocniej popada, a powód jest prosty sprawia mi to przyjemność ( ͡ ͜ʖ ͡)