Wpis z mikrobloga

Widzicie tą śliczną buźke? Hmm? Piękne co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale co nie chciałbyś mieć takiego synka? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jeszcze nie widziałem i nie słyszałem by ktoś kto jest w ciąży pragnął takiego dziecka, nigdy. Takich dzieci nikt nie chce, #!$%@? nam do świadomości, że "hurr durr nie usuwaj tego dziecka to nie moralne !!!11".

#!$%@?!!!

Doszliśmy do takiego etapu ludzkości gdzie upośledzone płody nie powinny się rodzić. Na Islandii 99% płodów z trisomią jest usuwane i dobrze! Wady genetyczne powinny być uswane już na procesie prenatalnym. Czy to jest moralne? OCZYWIŚCIE! A czy moralnym jest to że przez takiego potworka rodzina cierpi? Rodzeństwo nienawidzi ich bo rodzice nimi się tylko zajmują, zadłużenie, nałogi to jest rak co niszczy strukture rodziny. A na dodatek reszta społeczeństwa musi na nie łożyć, setki,tysiące,miliony złotych by Jasiu zrobił kupke nie w łóżko a w spodnie. W starożytnej Sparcie upośledzone dzieci były zrzucane w przepaść. Teraz nie trzeba tego robić bo mamy aborcje. Aborcja jest humanitarna i jest to prawo każdego człowieka.

Argument że Hitler też tak chciał uczynić świat by rodzili się tylko zdrowi, ale spytaj sam siebie czy chciałbyś by twoje dziecko urodziło się upośledzone? Pragniesz tego? Jak tak to spoko twoje prawo, ale nie rość sobie prawa do reszty społeczeństwa by płaciło na Ciebie byś sobie potworka mógł hodować! Aborcja legalna zawsze.

#protest #aborcja #koronawirus #bekazpisu #bekazprawakow #4konserwy #konfederacja #polska #przegryw
s.....a - Widzicie tą śliczną buźke? Hmm? Piękne co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale co nie chcia...

źródło: comment_1603615565NUK6yrg6uAu8BUspEyjooP.jpg

Pobierz
  • 105
@smutnykolega: dokładnie. rozpieprza mnie ten argument "bo one chcą abortować dzieci z zespołem downa, takie dzieci powinny mieć prawo do życia!" lol czemu jakakolwiek rodzina miałaby chcieć wychowywać dziecko z downem, z autyzmem czy czymkolwiek? to znaczy, jeśli ktoś chce się z takim dzieckiem męczyć to droga wolna, ale nikt nie powinien nikogo do tego zmuszać. czemu ludzie mają być pozbawieni prawa do tego, by wybrać czy chcą wychowywać chore czy
@smutnykolega: Są ludzie, którzy chcą takie dzieci, i to ich wybór. Znakomita większość z nich nie do końca zdaje sobie sprawę na co się porywają, ale to ich wybór i tylko trzeba ich przed urodzeniem takiego dziecka uświadomić. Szczególnie problemem może być okres dojrzewania i popęd płciowy, którego ci ludzie nie potrafią w znakomitej większości kontrolować.
Trzeba sobie jednak zdawać sprawę z tego że nie każdy urodzony człowiek z taką wadą
@tei-nei:

Nikt tego na głos nie przyzna ale taki człowiek jest zbędny. Nikomu nie potrzebny, nic nie wytwarza, nic sobą nie prezentuje. Odwdzięcza miłościa? HAHAHA niezła waluta xD Taki potworek musi być pod stałą ochroną, nigdy nie będzie samodzielny, jest tylko wrzodem na tkance społcznej. Cierpią przez niego wszyscy. Ojciec,matka którym w wieku dwudziestu kilku lat skończył się świat. Matka która przez kolejne 40 czy 50 lat będzie takiego potworka chować,