Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziś byłem zszokowany. Moja opinia o kobietach nie ulegnie zmianie. Byłem zszokowany jak wiele kobiet popiera aborcję. Jak wiele kobiet seks traktuje jako rozrywkę gdzie usuwa sobie ciąże jak wpadnie. Zaraz #rozowepaski pewnie powie, że rodzą się chore płody. Ale ile? 1100? To przypadek kilka milionów na sto który wynika często z przyczyny niedbania o siebie w trakcie ciąży. Gwałty? Proszę was. Nudny informatyk a patus. Na nudnego nie poleci. Po co jej bezpieczeństwo i stabilność? Ale na patusa? Oczywiście. Zabawa to podstawa. A że taki bardziej brutalny to pyk. Zresztą nie znam przypadków gwałtu. Kobiety prędzej uknują intrygę i posądzą o gwałt. Sama chciała wysoki sądzie. A kogo to obchodzi? Ty jesteś ten zły, bo nie dałeś na samochód. Te zachowanie u kobiet bardziej mi jest znane niż gwałt. Marzyłem o znalezieniu porządnej kobiety. Teraz wiem, że coś takiego nie istnieje. Chyba, że u brzydkich kobiet. A ja się zastanawiałem czemu nie mogę znaleźć dziewczyny. No tak. Szanujący się facet to z takim będzie dla pieniędzy. Dla seksu w międzyczasie będzie z innym bądź z innymi.

#aborcja #rozowepaski #seks #blackpill #redpill #ciaza #wygryw #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f95f07ac53de577b9aaeec3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 34
@Fforrespectmidgets: Nie, nie dla prokreacji ale jeśli kradniesz bierzesz na siebie ze mogą cię złapać, jeśli się ruchasz to bierz pod uwage że możesz mieć dziecko, w dodatku chore
Ci ludzie nie walczą o to żeby usuwać chore dzieci tylko najlepiej żeby usuwać kiedy się chce, #!$%@?ć z Chadami bez gumy bez konsekwencji
Kobiety coraz bardziej są jak rozwydrzone dzieci, Teraz taka 16 latka ma psychikę 12 letniego może chłopca XD
@TrenchCoatMafia aha, ok czyli poziom dyskusji taki, że dziecko to ma być kara za ruchanie XD
Usunąć embrion vs posiadanie niechcianego dziecka, bo jacyś smutni panowie powiedzieli, że masz co nie chciałaś

Konsekwencja seksu bez zabezpieczenia w postaci gumki może być jakaś wenera, ale wtedy ma się opcje leczyć to, a w przypadku wpadki to nagle konsekwencje? To się po prostu nazywa hipokryzją, zwlaszcza jak ktoś się wypowiada bez macicy ¯_(ツ)_/¯
@Fforrespectmidgets: Nie trzeba być piekarzem żeby ocenić chleb moja droga ( )
K A R A jeśli dla ciebie dziecko to kara to tak, konsekwencje to kara
Ale ciąża to nie jest choroba XD nie uniemożliwia to życia, jak ktoś chce to może oddać do adopcji ja nikomu nie każe umierać na ulicy
Jak ktos chce, prosze bardzo niech sobie jedzie do Czech, ale dla mnie
@TrenchCoatMafia nie ma co kontynuować dyskusji z ignorantem, który na fizjologii organizmu się nie zna, co niesie za sobą ciąża, jaki szereg mechanizmów jest wyniszczających dla kobiety, aby stworzyć odpowiednie warunki dla płodu, ale #!$%@? ciąża to nie choroba

Niechciana ciąża to jest kara, jeśli ktoś nie chce być w ciąży i zostanie zmuszony do urodzenia to nagle zechce tego dziecka po porodzid? Lepiej powoływać na świat niechciane dzieci, niech też cierpią
@Fforrespectmidgets:
A więzienie niesie za sobą komponenty psychiczne jak i ból dupy po schylaniu po mydło
A ruchanie bez zabezpieczenia świąd i AIDS
Nie jest to nadal choroba, niektórzy robią sobie tatuaże na gałkach ocznych a potem tracą wzrok i wiesz co? Oni tez nie chcà być slepi XD
Ty za to nie rozumiesz jak ten świat dziala, to co ty chcesz, to sobie możesz chcieć, wszystko to kwestia wyboru w
@TrenchCoatMafia kaplica rozmowy
To niech na medycynie przyszli lekarze konowały się uczą o morderstwach nienarodzonych dzieci, a nie jakieś embriony #!$%@?
Idę się #!$%@?ć z gigachadem, wody płodowe zbiorę i wyleję na Tobie podobnych inceli, zrobię demonstracyjną aborcję na ołtarzu w którymś z kościołów, bo tak mi moja lewackaideologia podpowiada
Jazda z #!$%@?, którzy nie znają pojęć medycznych, terminologii naukowej o fizjologii ciąży a się wypowiadają koneserzy chleba z uczuleniem na gluten
@pokywtra: XD no pewnie, dopóki nie wyjdzie to płód
W takim razie nie jestem za usuwaniem płodu, embrionu, zlepka komórek którym sami wszyscy jestescie i czego jeszcze lewacy wymyślicie żeby usuwanie dziecka nazwać tęczowym jednorożcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)