Wpis z mikrobloga

@diogene: ideologią konserwatywną. To że kościół #!$%@? nie sprawia że to ma realny wpływ na cokolwiek, to wygląda jakby wszyscy radykalni antyklerykałowie znaleźli powód do tego żeby #!$%@?ć w kościół. Prawdziwym wrogiem jest pis a nie kościół który nikogo nie obchodzi. Dajcie im zdechnąć, sami się zarżną przez najbliższe 15 lat
@diogene: pis jest jedynym wrogiem. W historii najnowszej polski kościół był raczej pozytywnym katalizatorem #!$%@? złych rządów. To że część szurów wyciera sobie mordę katolicyzmem nie znaczy że palenie kościołów sprawi że wszystkie problemy tego świata znikną. To sprawi że umiarkowani konserwatyści będą mieli w dupach tych którzy palą kościoły i paradoksalnie to wzmocni kościół który jest krok przed upadkiem. Więc dalej walczcie z kościołem a to na pewno przyniesie zamierzony
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@diogene: Bóg bardziej ceni dobro matki od życia płodu, o czym można przeczytać w Księdze Wyjścia 21, wersy 22-25. Za spowodowanie poronienia ale bez szkody dla matki jest kara grzywny, natomiast jeśli matce zostanie zadana krzywda to wtedy kara talionu, włącznie z karą śmierci jeśli matka umrze.

Gdyby mężczyźni bijąc się uderzyli kobietę brzemienną powodując poronienie, ale bez jakiejkolwiek szkody, to [winny] zostanie ukarany grzywną, jaką nałoży mąż tej kobiety, i
Pobierz R187 - @diogene: Bóg bardziej ceni dobro matki od życia płodu, o czym można przeczyta...
źródło: comment_16036699038dqSeP2TYhvkMXsnH7ilFh.jpg
@R187: chrzescijanie (czyli nie-katolicy) uważają że prawo toranicznie ma ukazywac głównie to że jak dalej mowi NT

wszyscy zgrzeszyli i są pozbawieni chwały Bozej


Wobec czego skoro prawa juz nie ma bo ludzie zostali

łaską zbawieni przez wiarę,


To prawo służy temu

żeby się nikt nie chlubil


I jest to jedyna nauka o Bogu do wyciągania z tego prawa
@diogene: Mam poglądy prawicowe chociaż nie jestem prawicowym betonem i uważam że za całą aferą stoi KK. Co więcej byłbym za wypowiedzeniem Konkordatu i wyprowadzeniem religii ze szkół tak jak każdej ideologii szkoła ma przekazywać wiedzę nie indoktrynować swoje poglądy grono pedagogiczne powinno pozostawić dla siebie.
@BezDobry: Jak chcesz to sobie żyj według praw spisanych 5 tysięcy lat temu ale nie zmuszaj do tego reszty społeczeństwa. Ja zamiast ratowania bytów bez rozwiniętego układu nerwowego i świadomości z ciężkimi wadami rozwojowymi wolę chronić życie i zdrowie matek.
@rafal-stojanowski pierwsza rzecz: zaraz będzie odstrzał dzików z uwagi na ryzyko ASF, lewactwo tradycyjnie krzyczy że: "będą zabijać ciężarne lochy z małymi dziczkami w brzuchu". Jeśli kobieta jest w ciąży to ona w sobie nosi embrion, płód, nie człowieka.
Niczym się czerwone śmiecie nie różnicie od nazistów. Chcecie decydować o życiu i śmierci niepełnosprawnych, upośledzonych, chorych, starych i nie narodzonych. Gardzę wami.
@BezDobry: Tym się od ciebie różnie że ja nie chce za nikogo decydować ale prawo do decyzji oddać tym których to w danym momencie dotyczy bo to oni będą zmagać się ze skutkami, Ty chcesz odebrać prawo do decydowania jednocześnie kazać kobietą zmagać się z konsekwencjami według mnie to ty jesteś tyranem.
Jak zajdziesz w ciąże i będziesz miał płód z ciężkimi wadami genetycznymi to decyzję o tym czy chcesz poświęcić
Chcecie decydować o życiu i śmierci niepełnosprawnych, upośledzonych, chorych, starych i nie narodzonych. Gardzę wami.


@BezDobry: to gardzij też sobą, bo to ty chcesz decydować ZA innych, niepełnosprawnych, zdrowych, chorych, wszystkich. "Lewaki" chcą dać wybór. Ty chcesz by ludzie cierpieli bo cię to podnieca.
@diogene ale jesteś łaskawy, chcesz skracać cierpienie. Żeby tylko na starość, tobie ktoś nie skrócił bez twojej zgody (jak to się dzieje na zachodzie).
Masz wyprany mózg. Niemcy też uważali że Żydzi to podludzie, mieli opracowania naukowe mówiące, że komory gazowe są humanitarne.