Wpis z mikrobloga

  • 298
Wszystkich, którzy sprowadzają protestujących do lewactwa, informuję, że byłem na dwóch protestach, a w wyborach parlamentarnych głosowałem na #konfederacja (wcześniej Nowa Prawica, Wolność). W prezydenckich Hołownia i Trzaskowski.

Całe życie byłem wolnościowcem gospodarczym i dalej nim będę, ale najpierw zmienimy władzę, żeby nic więcej nie #!$%@?ła. Takich jak ja jest wincyj ;)

Oczywiście na konfe, w połączeniu z narodowcami, nie zagłosuję.

#protest
  • 44
@Shen: Powiem ci, że mam tak samo.
Aż się zastanawiam nad założeniem jakiegoś ruchu politycznego.
Nie chcę być politykiem w przyszłosci, ale nie ma obecnie opcji, która mi pasuje.
Są albo ultra prawicowcy, co by strzelali z gumowych kulek do homoseksualistów.
Z drugiej strony sa "postępowi" ultralewicowcy, którzy bedą forsować każdy możliwy debilizm, bez chwili zastanowienia.

Nie ma opcji zdroworozsądkowej.
Nie ma takich partii, dlatego się zastanawiam nad stworzeniem jakiegoś takiego nurtu politycznego.
---
dla przykladu lgbt
uważm, ze Polska jest krajem homofobicznym i to nie powinno mieć miejsca.
Społeczeństwo powinno się edukować o tolerancji, nie może być tak, że w 21 wieku bije się ludzi, za to, że sie urodzili homoseksualni.

Ale glupotą jest dawanie jakiś dziwnych przywilejów tym środowiskom.
To stworzy większe podziały w społeczeństwie i podsyci tylko bardziej nienawiść.
czekam na partię prawicową gospodarczo i centrolewicową ideologicznie.


@Shen: czyli jaką, partia korwin (oprócz wg. Ciebie aborcji) jest całkowicie wolnościowa, ideologicznie i gospodarczo, a światopogląd lewicowy (wśród mas) zawsze prowadzi do tragicznej polityki, gospodarczej czy zagranicznej.
Korwin nie jest wolnościowy ideologicznie. Ja jestem przeciwko katolickiemu zamordyzmowi (piszę to jako osoba wierząca), nie mam nic do lgbt, jestem za jak najmniejszym #!$%@? się państwa w sprawy obywateli. Niech nam dadzą spokojnie pracować i będzie git.


@Shen: Chyba Gwiazdowski mniej więcej takie coś miał w planach, ale to nigdy nie wypali bo jak partia jest mniej-więcej w centrum jeżeli rozchodzi się o światopogląd(lub jeżeli ogólnie uważa to za drugoplanowe
@Shen: ja w prezydenckich w pierwszym glosowalem na bosaka bo obiecal skonczyc lockdown, a w drugich na dude bo mnie trzaskowski wku*wil. teraz bede glosowal na partie typowo rolnicze, reszta niech mnie cmoknie w dupe