Wpis z mikrobloga

@neqe: gegenpress oparty na dużej intensywności i ostrej grze, co chwile mi ktoś wypada za kartki bo we francuskiej za 3 żółte pauza, ale jakoś daje rade bo i tak musze rotować przy tej intensywności
@valko77: silnik FM20 strasznie wspiera grę pressingiem, możesz być słabszym zespołem, ale jak zaczniesz ustawiać drużynę w ten sposób to masz o wiele większe szanse na cokolwiek

wiadomo, że nawet w rzeczywitości więćej dostaniesz będąc proaktywnym aniżeli biernym, ale ten silnik FMa trochę przesadza :D zobaczymy co będzie w FM21, ale nie sądzę, że będą wielkie zmiany

na forum SI jest gdzieś wątek, gdzie ludzie piszą o tym, że np. przybranie
@crewlove: coś w tym jest bo zawsze po czerwonej kartce nawet jak jest 20 minuta i prowadzę 1-0 to asystent sugeruje żeby bronić wyniku i grać bardzo defensywnie, co skutkuje tylko tym że przegrywa się mecz, a pressingiem to nawet w 10 odrabiałem już straty
@valko77: FM jest łatwy i #!$%@?ący jednocześnie niestety. Najgorsze combo. A jest łatwy, kiedy wie się co jest co, po co, np jaka jest różnica między piłkarzem balanced a model citizen. Większość osób nie wie wielu takich detali, nie przejmuje się nimi i to pod nich gra jest balansowana. A jak masz to narzędzie w łapie, to łatwa jest ta gra po prostu.