Wpis z mikrobloga

Potrzebuję łańucha do spięcia 3 rowerów, jako zabezpieczenie w piwnicy. Jako że używałem U-locka Kryptonite i jestem bardzo zadowolony, myślałem o jakimś łańuchu tej firmy np; taki

Zastanawiam się jednak czy jest faktycznie różnica pomiędzy takim drogim Kryptonite a na przykład takim tańszym łańcuchem; link.

Obydwa, jak wynika z testów, skutecznie dadzą radę ręcznym piłom, nożycom itd, ale koniec końców i jeden i drugi podda się kątówce - to tylko kwestia czasu.

Czy macie doświadczenia w tym temacie? Warto dać 600zł za Kryptonite czy wystarczy taki allegrowy wynalazek za 150zł?

#rower #rrtech #akcesoriarowerowe #bezpieczenstwo
Kiv - Potrzebuję łańucha do spięcia 3 rowerów, jako zabezpieczenie w piwnicy. Jako że...

źródło: comment_1603744749NPHXVlSRRDJreXCZvE1XEK.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Kiv: A jakby tak przejść się do sklepu żelaznego i kupić metr solidnego zwykłego łańcucha? Plus zwykłą solidną kódkę? Nie będzie to rozwiązanie za 200zł a lepsze niż ten kryptonowy mega zestaw antyzłodziej2000?

  • Odpowiedz
@4833478 idź do tego zwykłego żelaznego sklepu i sobie zobacz jakich nożyc używają żeby obcinać ten łańcuch z rolki i już będziesz wiedzieć. W zwykłym sklepie nie sprzedają hartowanych i utwardzanych łańcuchów odpowiedniej klasy.
  • Odpowiedz
@Kiv: mam taki w krótszej wersji. woziłem go w plecaku ( ͡° ͜ʖ ͡°) ten #!$%@? jest tak ciężki ze zakrzywia czasoprzestrzeń. sam wygląd jest raczej odstraszający i ogniwa raczej ciezko bedzie udziabac. slabym ogniwem lancucha moze byc ta kłódka. aa i na 3 rowery wez dłuzszą wersje
  • Odpowiedz
Potrzebuję łańucha do spięcia 3 rowerów, jako zabezpieczenie w piwnicy.


@Kiv: zamontowałeś już monitoring? Filmy na wykopie są bardzo popularne. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz