Wpis z mikrobloga

Tura 7 #kapitanbombathegame

Stan na koniec tury 6

Gwiezdna Flota : 115 pkt (75)
Kosmici: 85 pkt (55)

1.Gabinet Admirała - GF Kontrolowana
2.Kantyna Laser - GF Kontrolowana
3.Huczsrajajami - K Kontrolowana
4.Redło w Dupie - GF Kontrolowana
5.Planeta wojny - K Kontrolowana

Dołączenie do gry jest możliwe z zachowaniem balansu, czyli tylko gdy mam parzystą liczbę chętnych, żeby ich sprawiedliwie rozdzielić. Zgłaszać się można do mnie na PW lub pod postem.

POSTAWA BRAWUROWA ZOSTAJE ZNERFIONA!!! OD TERAZ BONUS DO TRAFIENIA WYNOSI +2 ZAMIAST +3!!!
(nie żeby ktoś wiedział o co chodzi, bo nikt nie czytał zasad)

*

-I to jest to?
-Tak, to nasz raport po uderzeniu na Huczsrajajami.
-#!$%@? jaki brzydki. No nic. Najważniejsze, że zadziałał.
-I tu jest mały problem. Nie zadziałał. Wszystkie nasze kłusujące kutry zostały zatopione. Nie przetrwał nawet balon meteorologiczny.
-#!$%@? mać! Chorąży Bąk, gdzie was uczyli taktyki? W burdelu? Kłusujące kutry? Na pustynnej planecie?
-To by tłumaczyło, dlaczego w ogóle nie odpaliły… A ja myślałem, że to chrzczone paliwo...

*

-Sancti Magistri mam dwie wiadomości. Dobrą i złą.
-Bella.
-Dobra, to ta, że utrzymaliśmy Planetę Wojny. A zła… cóż nasi żołnierze wpadli w pułapkę w gabinecie Admirała Gwiezdnej Floty. Ktoś zamienił tabliczki na drzwiach. Chłopaki zamiast do gabinetu weszli do męskiego sracza, a tam… gówno. Tak. Wszędzie gówno! Na to nie byli przygotowani. Instynkt wziął górę. Nie mieli założonych masek. Byli zupełnie bezradni…
- Putanamia! Commandore Bombardiero! Commandore Torpedallo! Kozanostra finito! Mia mortadella voi a mano!

*

Link do szczegółowego opisu walk wygenerowany przez skrypt - kolejny arkusz, kolejna tura

*

Link do karty postaci

Link do formularza ruchu

Link do discorda graczy - zapraszam do shitpostu oraz do konsultowania taktyki (xD #!$%@?) ze swoim zespołem.

Czas na podjęcie decyzji do środy 28.10.2020 23:59.

Podtrzymujemy zasadę, że gdy już będą wszystkie deklaracje, to nie czekam do końca terminu, tylko jedziemy z tematem. (O ile oczywiście dam radę xd)
Pobierz Akumulat - Tura 7 #kapitanbombathegame

Stan na koniec tury 6

Gwiezdna Flota : 1...
źródło: comment_1603783667Bb3FScCv7z4vUdsAxAsUrL.jpg
  • 3
Gwach’Qar

Wyciągając wnioski z poprzednich nieudanych starć, Gwach’Qar uznał, że nie ma co liczyć na kolegów z armii. To nie tak, że nie nadawali się do walki. Oni po prostu tak wyglądali – miernie. Podobnie jak szanse na triumf. Kurvinox zdecydował się na skorzystanie z pomocy najemników – niestety za zimną i w połowie zjedzoną średnią hawajską udało mu się jedynie zdobyć kilku dzieciaków, którzy mieli jednak doświadczenie w operowaniu materiałami wybuchowymi.
Pobierz Jadugar - Gwach’Qar

Wyciągając wnioski z poprzednich nieudanych starć, Gwach’Qar u...
źródło: comment_1603789113fJ3cxksLyDAMdKxS53GvQp.jpg