Wpis z mikrobloga

@BasTajpan: Przynaj się, że głosowałeś ze względu na program gospodarczy i dobrze znałeś wszystkie postulaty tylko miałeś je w dupie dopóki nie zorganizowali wielkiego piekła kobiet i nie poszedłeś za tłumem.

Gdyby nie całe to zamieszanie, to Ty i 99% osób, które głosowało na Konfederacje mogłoby mieć 10 cm od twarzy ich program z punktem „Ochrona życia nienarodzonego”, a i tak byście na nich zagłosowali ponownie mając to gdzieś albo nie
Idę o zakład, że sam nie znasz w 100% postulatów partii na którą głosowałeś. Nie mam całego dnia aby przeglądać internet.


@BasTajpan: Chcesz powiedzieć, że nie słyszałeś wcześniej nawet o piątce Mentzena? Ty w ogóle cokolwiek o tej Konfederacji wiedziałeś?

Popełniłem błąd i przyznaje się do winy


@BasTajpan: Nie przyznajesz się do winy. Stawiasz się tu w pozycji ofiary, twierdząc, że to Konfa Cię jakoś oszukała.

Gdybyś napisał coś w
@ZygmnuntIgthorn: no tak, bardziej mogłem napisać później "popierają swój program". W ogóle nie rozumiem o co cały szum. Przecież tak naprawdę jeśli Konfederacja by się nie podpisała, to by źle o nich świadczyło, bo to znaczy, że okłamali wyborców i nie realizują swojego programu...

To tak jakby homoseksualiści wybrali Lewicę do rządzenia krajem, a później Zandberg by powiedział, że żadnych nowych wpraw dla LGBT nie zamierza wprowadzać...

Albo jeszcze lepiej. Tak