Wpis z mikrobloga

Dziś testowałem inny odcinek Noteci, kręty bardzo, co dziwne, gleboki na 270 cm, nawet 2-3m od brzegu (dla porównania większość kanałów noteckich ma z 1.5m, może do okolo 2m). Do tego nurt tam niemal zerowy, prawie jak łowienie w stawie. Wzięły 3 drobne płotki, szkoda. A na spinning nic, na wątróbkę nic, a kiedyś ktoś mi opowiadał, że na tej krętej noteci sumy ktoś złapał. Zrobiło się ciemno i wróciłem do domu, w przyszłości pojadę bliżej, w poprzednie miejsce z linami, tam większy potencjał.
#wedkarstwo
Pobierz Hamza - Dziś testowałem inny odcinek Noteci, kręty bardzo, co dziwne, gleboki na 270 ...
źródło: comment_1603826135NtlFWtAmrgx5oli9pnPxrJ.jpg
  • 3
@joyrider: no właśnie nie wiem czy trafiłem na zły dzień czy nie, bo pierwszy raz tu byłem z ciekawości.
A jeśli chodzi o poprzednie wpisy z linami, to było to miejsce z 10-15km dalej (kilka śluz dalej), obok małego miasteczka, w którym od chyba 1 grudnia jest strefa ochronna, zimowisko.
Może po prostu ryby zamiast tej 3m noteci ze zdjęcia wyżej, wolą popłynąć do miasteczka na zimowisko? Ale musiałyby płynąć pod