Wpis z mikrobloga

Poznałem ostatnio fajną laskę, był spacer, później do niej, a na końcu był seks. Przez pierwszy tydzień pisała, że nie może się doczekać, aż mnie zobaczy i wgl. Nagle jej podejście do mnie strasznie się zmieniło, zaczęła być niemiła i zaczęła mnie olewać. Dzisiaj napisała mi, że nie ma o czym ze mną rozmawiać i że jej do mnie nie ciągnie. Co za #!$%@? xD
#tinder
  • 15
@Giorgio92: Spoko , nie martw się miałem podobnie. Jedna dziewczyna z 2tyg się za mną uganiała, ja jej nie chciałem do siebie dopuścić, chodziliśmy tylko na jakieś spacerki. Potem pomyślałem, że jest spokoczko, można spróbować. Była u mnie dwa razy, był seks, a po wszystkim stwierdziła, że ona jednak kocha swoje przyjaciela xd
@Felixu: Jaki problem żeby chwilę wcześniej ktoś w niej skończył i powie bohaterowi wpisu "sory anon, ale będziesz tatą" i nawet by nie wiedział
@Felixu: jak lubisz sobie życie utrudniać to twoja sprawa, to nie działa tak że ty sobie powiesz i machina rusza, matka musi wyrazić zgodę, jak nie to sądowo się bujasz.

Ogólnie ryra mnie co op robi ze swoim życiem, tylko ciekawi mnie dlaczego, serio jeden numerek bez gumy z kompletnie randomową laską jest warty potencjalnych konsekwencji na lata? (hiv, ciąża, cokolwiek innego)