Wpis z mikrobloga

Odezwa
Media ogólnopolskie są do d..., to wszyscy wiedzą. Strajk Kobiet (w sensie organizacji) nie do końca ogarnia spontaniczne protesty w mniejszych miejscowościach. Zatem jeśli ktoś wie o proteście w jakimś małym mieście/wsi, o którym się nie mówi, mam prośbę - koniecznie piszcie o tym, a z relacją wrzucajcie tag #protestpowiatowy, bo w tagu #protest to się gubi.

Na przykład nikt prawie nie wie o proteście w Łęcznej, który wrzucił @Cukrzyk2000: https://www.wykop.pl/link/5769119/najwiekszy-zryw-spoleczny-w-historii-lecznej/ O coś takiego chodzi.

Wiem o protestach we Włodawie, Lubartowie i Kraśniku, ale na przykład nie wiem (i żadne znane mi źródło nie wie), czy był/jest protest w #hrubiszow
Wiem o Hajnówce, ale co z #sokolka albo #bielskpodlaski? I pewnie 100 jeszcze innych miejcowości.

#wykopefekt #strajkkobiet
  • 8
@Andreth: Od Niedzieli codziennie są protesty w Grudziądzu, czasem są w Świeciu - tutaj chyba gazety są czysto PiS-owskie, bo zawsze przedstawiają protest w złym świetle. Również w Niedzielę był protest w takim małym mieście jak Nowe, ale po za Niedzielą właśnie nie wiem, czy był jakiś jeszcze w tym miasteczku.