Wpis z mikrobloga

664 340 + 303 = 664 643

Eee od Tour de Silesia minął już ponad miesiąc, ale chciałam zrobić dla siebie małe podsumowanie, a i może ktoś sobie poczyta.

Jako że podjazdy to nie moja ulubiona część hehe kolarstwa, to z wielką ulgą przyjęłam informację o zmianie trasy na tylko 3,5km przewyższeń na trasie 300km. Ten sezon nie jest też niestety jakimś kluczowym w łapaniu formy ze względu na zawirowania i prywatne i zdrowotne. No ale zapisałam się to trzeba jechać.

Startujemy w grupie #drozdzowkarze @ToroToro @Cymerek @MordimerMadderdin 9:00 już w opadającej mgle. Jadę równo z chłopakami do pierwszej większej górki wyprzedzając kilka grup ruszających przed nami, potem rozdzielam się na resztę trasy jadąc właściwie cały dystans SOLO.

Zaliczam właściwie z marszu Salmopol i Kubalonkę. Koniaków, chyba najbardziej wymagający podjazd #tds, cisnę tak dobrze, że wyprzedzam kilku chłopa. To że ledwo oddycham to inna sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°) na 100km mam już ponad 2000m w górę i 20min przerw.

Po zjeździe do Żywca zaczyna mi brakować wody, więc muszę niestety stanąć i tu pojawia się małe zwątpienie. Na Kocierz wjeżdżam ładnie, ale bez szału, myśląc tylko o tym, że za 50km są zapiekanki bolęcińskie. Szkoda, że te 50km jest pod wiatr, a zmęczenie nie pozwala mi się utrzymać na kole mijającego peletonu. Trochę sobie odpuszczam i jadę już na spokojnie. W Bolęcinie czekam na zapiekankę około 40 minut, więc miło posiedziałam przy kawce przed ostatnią częścią trasy, która wypada już w ciemności.

W Bieruniu wita mnie rodzinka pana @Mortal84 ( ʖ̯) co dodaje wiatru w plecy. Tuż przed Pszczyną łapię opolską grupkę, z którymi ciągnę się do mety. Kończę o 23:27, co daje wynik 14:37h brutto na całej trasie. Jestem zadowolona, bo na dystansie 300km dojechałam jako trzecia babeczka, a zmieszczenie się w 15h brutto było moim myśleniem życzeniowym.

Posilam się roladą i czekam do 4:30 na moich drożdżówkarskich chłopów z dystansu 500km @Mortal84 @fenter (mazowiecki góral) @bynon @rozpa i tego […] @metaxy, którzy nie #!$%@?ą się w tańcu i przyjeżdżają jako 2. open.

Polecam.

#rower #szosa #tds #tourdesilesia2020 #rowerowyrownik
edicsson - 664 340 + 303 = 664 643

Eee od Tour de Silesia minął już ponad miesiąc,...

źródło: comment_1603952732AL5EpeGiddApv5tfPp6QBP.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz