Wpis z mikrobloga

@lemansblue dla mnie bardzo charakterystyczny kolor to jest taki że bym zwrócił na niego uwage, a te auto jak by koło mnie przejechało to bym pewnie na nie nawet nie spojrzał
  • Odpowiedz
@Nwojtek: jak ktoś się nie zna na motoryzacji i najnowszych trendach w niej to rzeczywiście może nie zwrócić uwagi. Od razu zaznaczę, że nie obrażam Cię, czy innych. Do mnie jak klienci przychodzą i widzą ten kolor to mało co się nie posikają. Ale to są raczej osoby, które wiedzą ile to wszystko kosztuje w Audi i jak poszukiwany jest ten kolor nadwozia obecnie.
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: po to jest ten keyless, żeby było to wygodne. Jaki jest sens dostępu bezkluczykowego jak musisz co wciskać? Żaden. Zresztą złodziej jak będzie chciał to i tego bez keylessa też ukradnie, więc co za różnica.
  • Odpowiedz
@Bordomir: czemu w keyfull? klikasz raz przycisk przed otwarciem auta potem dalej mozesz go mieć w kieszeni i dopóki nie odejdziesz od auta na 10m to kluczyk będzie działać.

@lemansblue: a jaki jest sens etui skoro trzeba z niego kluczyk wyciągać? to to samo zamiast wyciagać z etui to wciskasz przycisk
  • Odpowiedz