Wpis z mikrobloga

Prof. Adam Strzembosz, były Pierwszy Prezes Sądu Najwyższego, były opozycjonista:

- Chciałbym przypomnieć panu Kaczyńskiemu, co powiedział mi komunistyczny premier Rakowski, czemu zgadzają się na rozmowy przy Okrągłym Stole:

- Bo oni, komuniści, zobaczyli na protestach w 1987 i 1988 roku, że na manifestacje wyszli młodzi ludzie. Młode pokolenie, które nigdy wcześniej nie wychodziło, i nie protestowało. A z młodym pokoleniem się nie wygra. Bo oni mają inne postrzeganie świata, inną wrażliwość, inne emocje. No bo jakimi metodami? Uzbrojone wojsko się na nich wyśle?

#cytatywielkichludzi #protest #polska #bekazpisu
spere - Prof. Adam Strzembosz, były Pierwszy Prezes Sądu Najwyższego, były opozycjoni...

źródło: comment_1604001485pkNPnyO8aOiEQEX2fhbMxQ.jpg

Pobierz
  • 20
@Student_AWAS: paliwo pisiorom też się kończy

wychodziły na ulice 14 letnie dziewczynki, które były pod wpływem mizoandrycznej propagandy.


studentek, licealistek, 30 latków już nie widzisz

kilka lat temu w obronie sądów wychodziło starsze pokolenie które pamiętało komunę, to było: ubeckie wdowy, komuniści i złodzieje, gorszy sort

wasz czas się kończy, pisowskie trolle, to jest moje ostatnie zdanie do ciebie
Bo oni, komuniści, zobaczyli na protestach w 1987 i 1988 roku, że na manifestacje wyszli młodzi ludzie


@spere: ja nie rozumiem jak można 30+ lat po tych wydarzeniach tak #!$%@?ć. Tak bardzo przestraszyli się młodych ludzi w 1987, że już w 1985 uchwalali prawo dot. współpracy handlowej z polonią by ściągać inwestorów do Polski ale tylko jeżeli dostaną partnera z SB do współpracy. To jest takie samo głupie gadanie jak to,