Wpis z mikrobloga

Tura 9 #kapitanbombathegame

Stan na koniec tury 8

Gwiezdna Flota : 165 pkt (140)
Kosmici:145 pkt (115)

1.Gabinet Admirała - GF Kontrolowana
2.Kantyna Laser - GF Kontrolowana
3.Huczsrajajami - K Kontrolowana
4.Redło w Dupie - GF Podbita
5.Planeta wojny - K Kontrolowana

Dołączenie do gry jest możliwe z zachowaniem balansu, czyli tylko gdy mam parzystą liczbę chętnych, żeby ich sprawiedliwie rozdzielić. Zgłaszać się można do mnie na PW lub pod postem.

***

“Drogi pamiętniczku,
To ja twój ukochany Gwach'Qar. Piszę do ciebie, bo zajebiście mi się nudzi. Utknąłem na planecie Gabinet Admirała Gwiezdnej Floty. Ale przynajmniej spoko robota. Na głowę nie leje, nikt do ciebie z karabinku nie #!$%@?. Nawet z tym Sebkiem Bąkiem idzie pograć w makao. Jest nawet szansa, że nie będę potrzebował materii pozakosmicznej. To dobrze, bo nie mam już jej gdzie wstrzykiwać. Dobra,pamiętniczku, na razie koniec. Już się #!$%@?łeś atramentu, a ja jeszcze nic nie jadłem. Odezwę się potem. Pa. *szeptem* #!$%@?.”

*

Solidna ekipa Gwiezdnej Floty poleciała na planetę Redło w Dupie. Ta niewielka miejscowość na zapiździu galaktyki z jakiegoś powodu stała się strategicznym miejscem w trwającym konflikcie. Driver Fergusona właśnie orał pole wójta zniszczone przy niedawnych działaniach wojennych.
- Rzucić broń #!$%@?! - zaczął kurtuazyjnie Mateo Zdupiński.
- Mateo, no co ty.
- Zamknij mordę, mamy ich w czeskim szachu.
- Wiecie co? #!$%@? - powiedział #!$%@? Porożanin.
I na tym by się mogła skończyć konfrontacja. Na szczęście Tytus Bomba zawsze ma ukrytego jopka w rękawie.
- Sami #!$%@?! Swoją starą w dupę! #!$%@?Ć!
Gwiezdna Flota odbiła Redło w Dupie, jednak kto wie jakby się to skończyło, gdyby nie poetyckie zdolności Bomby do ripostowania i zagrzewania swoich żołnierzy.

*

Link do szczegółowego opisu walk wygenerowany przez skrypt - kolejny arkusz, kolejna tura

***

Link do karty postaci

Link do formularza ruchu

Link do discorda graczy - zapraszam do shitpostu oraz do konsultowania taktyki (xD #!$%@?) ze swoim zespołem.

Czas na podjęcie decyzji do soboty 31.10.2020 23:59.

Podtrzymujemy zasadę, że gdy już będą wszystkie deklaracje, to nie czekam do końca terminu, tylko jedziemy z tematem. (O ile oczywiście dam radę xd)
Akumulat - Tura 9 #kapitanbombathegame

Stan na koniec tury 8

Gwiezdna Flota : 1...

źródło: comment_1604040573wnZCxhunNkrb80DwxGP7Td.jpg

Pobierz
  • 2
Gwach'Qar

Kosmita skończył wpis i wyciągnął się na krześle, które niebezpiecznie się zakołysało. Kurvinox - doświadczony i zręczny żołnierz - zerwał się czym prędzej, na sekundę przed tym, jak w meblu urwała się noga. Gwach'Qar pokręcił głową. Naprawdę niewiele dzieliło go od tego, by znowu znaleźć się w potrzebie użycia materii pozakosmicznej. Nagle usłyszał dziwny dźwięk nad sobą. Podniósł głowę i... rzucił się w bok. Z sufitu spadł żyrandol, ale i on
Jadugar - Gwach'Qar

Kosmita skończył wpis i wyciągnął się na krześle, które niebez...

źródło: comment_1604046646cjjBLs7tV7ZpxAIt8ZI9Vw.jpg

Pobierz