#pilkanozna #barcelona #farca #hejt #bukmacher #tylewygrac

Czuję się rozerwany wewnętrznie... Oglądam sobie Sevilla - Barca i widzę te 2-1 i 65 minutę. I myślę: i tak Barca wygra, jak oni nie mogą to sędzia pomoże. I postawiłem 7 zeta po kursie 4.50...

Czerwona kartka dla zawodnika Sevilli po przyaktorzeniu Fabregasa wcale mnie nie zdziwiła. Tak samo było z bramką dla Barcelony strzeloną po zagraniu reką. To, że sędzia doliczył 5 minut jakoś też mnie nie ruszyło. Pewnie gdyby Barca nie strzeliła to by grali do Złotego Gola ;)

Tak więc gol w 92 minucie wcale i wogóle mnie nie zdziwił, ale wygrywając te ponad 30 zł poczułem się jakbym grał na kodach czy coś. To było nazbyt oczywiste i za łatwe. :/

Zresztą... chyba bym wolał przegrać tą kasę ale niech Real odrobi trochę straty.
  • 39
Nieprawidłowe było że sędzia powinien założyć koszulkę FCB. Wtedy przynajmniej przeciwnicy wiedzieli by że na niego też trzeba uważać.

Reszta decyzji arbitra jak najbardziej prawidłowa - no co? Zapłacili hajs, to się należało chyba, nie? :|
@Dawidinho8: Czerwona kartka to ten sam gatunek co ostatnio w meczu naszej reprezentacji, co któryś z naszych dostał czerwoną za kozaczenie, ruch głową i wielkie aktorstwo przeciwnika. Mimo wszystko wszyscy byliśmy zgodni, że dał dupy, na takie zachowania miejsca na boisku nie ma i czerwona była zasłużona, mimo, że cały teatr ze zmasakrowaną twarzą był większy, niż dziś (Fabregas nawet na glebę nie padł, ale teatralnie złapał się za twarz i
@Dawidinho8: się ciesz, że wygrałem ileś tam zł. ;) Przecież sędzia, ulubiony Mou, swoją drogą, łatwo się wybroni z wszystkich Twoich zarzutów (oprócz tego z 5 minutami, bo tyle to musiał doliczyć, więc to szukanie zarzutu na siłę), a póki nie będzie powtórek, nie będzie można oceniać takich sytuacji jak ta z Fabregasem za dobrze, niestety... Rękę widział jak na tacy, niektórzy takie zagrania puszczają (Arsenal - City ostatnio, Lescott w
@Gari90: żaden z tych graczy nie powinien dostać kartki w tej sytuacji, a że jednego bardziej zabolało..

To jesteś pierwszy którego widzę bo reszta widzi sam hejt na FCB ;)
@Gari90: Widziałeś że Fabregas szarpał Medela zanim ten do niego 'podbił'? Za to powinna być też kartka, przynajmniej żółta. Rozumiem raz, dwa razy, ale to jest nagminne faworyzowanie graczy Barcelony którzy najpierw prowokują a potem wielce pokrzywdzonych zgrywają... W dodatku Fabregas szedł na klaty - na kozaka, tak więc albo obaj panowie dostają po żółtej za #!$%@? teatrzyku, albo....? Albo mimo że nic nie widzieliśmy (sędzia był tyłem) wyrzucamy zawodnika z
@Dawidinho8: Nie stary, Medel przytrzymywał piłkę i nie chciał jej oddać, mimo, że był stały fragment gry dla Barcelony. To jest dokładnie to samo, jak wybijanie piłki po faulu, gdy przeciwnik chce szybko wznowić - żółta dla przetrzymującego/wykopującego. Także już po twoim wpisie o doliczonych 5 minutach, które jak mur beton są uzasadnione przerwami (czerwona, zamieszanie, pretensje trenera, zamieszanie, wyrzucenie z boiska, bramki), tak teraz po raz kolejny pokazujesz, jak manipulujesz,
@RafiRK: Uznał, że ręka jest przypadkowa, robił to konsekwentnie w takich sytuacjach, widząc je bardzo dobrze, przepisy mu na to pozwalają. Ja bym to pewnie też gwizdnął, ale zgodne z zasadami decyzje sędziego, podejmowane na korzyść obydwu drużyn, nie są powodem do tego, żeby kogokolwiek oskarżać o sprzedawanie/kupowanie spotkań itp.
@RafiRK: jak nie, przecież oboje zasłużyli na żółtą.

Dawidinho, ochłoń trochę, bo aż tak Cię to boli, że najchętniej za szarpnięcie dałbyś czerwo. Gdyby były powtórki, sędzia nie dałby czerwonej, to wydaje się dla mnie proste. Ta błędna decyzja spada na jego karb, ale wypisywać po czymś takim jakieś zarzuty dotyczące sprzedania meczu są nonsensowne. Wiesz, ile takich przypadków już było we futbolu?
@Gari90: Ja nie mówię że odnoszenie tej piłki w rekach jest fair. Ale nie należy tego egzekwować poprzez szarpanie się z zawodnikiem a potem udawanie że się oberwało.

Te 5 minut to IMO i tak za długo, no ale to jest akurat do interpretacji sedziego i minuta w te czy we wte nie robi wielkiej różnicy.

@Theos: Też ciut ochłoń bo widze że ironii nie wyłapałeś. Nie sądzę żeby była
@Theos: Nie ważne ile ich było, nawet w ostatnich czasach. Ważne, że teraz zdarzyły się w meczu Barcelony, co jest EWIDENTNYM dowodem na to, że Barcelona kupuje mecze, sędziowie jest skorumpowani, a w ogóle szkoda gadać - skandal, Barcelona jest do dupy i wygrywa dzięki wszystkiemu innemu, prócz grze w football. Nie przyzwyczaiłeś się?

@Dawidinho8: Nie, nie zawsze, po raz kolejny manipulujesz. W poprzednim sezonie mieliśmy przykłady kilku meczów, w
@RafiRK: To nie wina sędziego, że akurat po tym zagraniu ręką było dobre podanie, po nim znowu dobre podanie, a potem świetne przyjęcie i jeszcze lepszy strzał mimo iż wszystko to odbywało się przy asyście wielu obrońców. Równie dobrze mógł być gol dla Sevilli po kontrze wywołanej stratą, której by nie było bez zagrania ręką gracza z Andaluzji.
@RafiRK: A jeszcze co do Fabsa i czerwonej - jak to ładnie @Gari90: wyjaśnił, Medel tak czy siak powinien, a przynajmniej mógł zostać wyrzucony z boiska. Fabs musiał przyaktorzyć, bo inaczej sędzia by tego nie zobaczył. Twoim zdaniem czerwoną można pokazać dopiero, gdy ktoś kogoś potraktuje jak Zidane Materazziego? ;)
@Dawidinho8: jakiej ironii? Komentując mecz nie mogłeś ochłonąć. ;) Spokojnie, z wiekiem w człowieku nie wzbudzają już takich emocji sukcesy/fart/korzystne sędziowanie dla zespołu, którego nienawidzisz.

@RafiRK: niby tak, ale sędzia jednak wie, że coś musiało się zdarzyć, więc po żółtej byłoby sprawiedliwie nie mając tej pewności.