Wpis z mikrobloga

@mrMarshalX: Według mnie to w ogóle jest głupota. Ludzie teraz masowo biegną na cmentarze, żeby zdążyć XD Ale po co? Muszą iść teraz? Nie mogą iść 10 listopada, albo 30? Albo np. 20 kwietnia jak jest ciepło? Co to za różnica kiedy odwiedzą groby i postawią świeczkę? Zmarłym to i tak koło #!$%@? lata i różnicy nie robi, czy świeczka będzie czy nie i czy będzie 1.11 czy 30.06.
@pogromca_idiotow: a po co robisz Wigilię Bożego Narodzenia 24.12, a nie na przykład 1.04 albo 15.06? Wiesz no jest święto w kalendarzu, dużo ludzi ma zmarłych w innych częściach Polski (me included) i nie mam w ciągu roku czasu żeby jeździć po wszystkich grobach, sprzątać je i stawiać znicze, bo - czy Ci się to podoba czy nie - muszę #!$%@?ć na siebie i kilka 500+ bombelków.
@pogromca_idiotow: dla mnie głupotą było ogłoszenie tego o 15:30 dzień przed. Wczoraj w Poznaniu na cmentarzach był - lekko mówiąc - gnój cały wieczór, próbowałem jechać do rodziców i powiem Ci że o 20 czułem się jakbym stał w korku o 16:00 na Solnej w tygodniu przy zamkniętym Rondzie Starołęka.