Wpis z mikrobloga

@FulTun w sumie nw co o tym sądzić bo nie oglądałem filmu ale powiem coś w tym jest chyba to wina tej co daje ale to jest prawda chłop ma rację bo jak w moim przypadku każdy żeruje na mnie :( i to przez to już mam dość tego życia bo nikt mnie nie rozumie bo nikt mi nie powie żebym się nie przejmował już mam dość
@FulTun wolę tu żeby każdy wiedział że dziewczyny to c00rvy.
Zacznę od tego,że miałem znajomą z którą miałem śmieszny kontakt i była to znajoma lecz miała ona swoje znajome którym najwidoczniej się jakoś podobało jak wyglądam i zaczęły pisać po 2 dniach pisania zrywają kontakt i napisałem jej prawdę,że one są #!$%@? a nie ja
,Że jestem nudny to nie moja wina,że jestem taki a nie inny to ona pisze do nich
@Dziurkaczdofarby-14: Aaa to to spoko...Tym się nie przejmuj bo to typ rozchwiany bez własnego charakteru z napchanym syfem do czaszki przez mamusię. Takie przez swoje całe życie nie osiągną tego co mógł byś im dać tak od ręki ze szczerego serca. Taka wpierw się musi przepi3rdolić przez zwały gruzu w życiu zanim zrozumie że miała możliwość iść kwiecistą ścieżką a później jak już jest tak atrakcyjna jak wentyl od kombajnu dopiero
@FulTun Tak ale powiem,że #!$%@? mnie fakt ten,że nikt nie docenia nigdy mojej pomocy a pomoc kogoś innego i to można było powiedzieć,że tu tak było bo wypruła się na moją znajomość i to mnie boli dosłownie przez takich ludzi nie chce poznawać nowych i jak to ona mi napisała ,że przez to nudny jestem sama nic nie robi lepszego a każda pomoc z mojej strony jest komentowana teraz czara goryczy się