Wpis z mikrobloga

Tura 10 #kapitanbombathegame

Stan na koniec tury 9

Gwiezdna Flota : 190 pkt (165)
Kosmici: 160 pkt (145)

1.Gabinet Admirała - K Podbita
2.Kantyna Laser - GF Kontrolowana
3.Huczsrajajami - K Kontrolowana
4.Redło w Dupie - GF Kontrolowana
5.Planeta wojny - GF Podbita

Dołączenie do gry jest możliwe z zachowaniem balansu, czyli tylko gdy mam parzystą liczbę chętnych, żeby ich sprawiedliwie rozdzielić. Zgłaszać się można do mnie na PW lub pod postem.

*

Admirał Gwiezdnej floty właśnie wracał do swojego mieszkania po całym dniu roboty. Nagle otrzymał powiadomienie na discordzie. Już miał odpisywać “na #!$%@? wołasz”, jednak zauważył, że była to prywatna wiadomość. Co dziwne, nie była to wiadomość od żadnego z jego żołnierzy, a od Gąski, kosmity #!$%@?.
W wiadomości znajdowało się kilka zdjęć. Ukazywały one świeże gówno, znajdujące się na jego biurku. Było też gówno na jego krześle, a także na kolekcji płyt, którą trzymał w gabinecie. Cały gabinet zasrany.
- #!$%@? wasza mać. Kto miał dzisiaj wartę w Gabinecie. Bomba i Pijo. Ech. A mówili. Nie dawaj tych dwóch razem na zmianę. Nie dość, że robota będzie #!$%@?, to jeszcze barek osuszą...

*

Kosmici Driver Fergusona i Miłosz Dwukuta robili przegląd artylerii na Planecie wojny. Oprowadzający ich Luigi odpowiadał wyczerpująco na wszystkie pytania. Właśnie przystanęli przed działkiem przeciwlotniczym.
- I to jest to?
- Kropka w kropkę. Jakby wyszedł z fabryki.
- #!$%@?, jaki brzydki. No nic. Najważniejsze, że działa.
- I tu jest mały problem. Nie działa.
- Dobrze, że Gwiezdna Flota na razie nie atakuje, wtedy byśmy mieli dopiero problem.
Z zewnątrz pałacu dobiegł ich nieco zagłuszony wybuch.
-O boże, o #!$%@?...

*

Link do szczegółowego opisu walk wygenerowany przez skrypt - kolejny arkusz, kolejna tura

*

Link do karty postaci

Link do formularza ruchu

Link do discorda graczy - zapraszam do shitpostu oraz do konsultowania taktyki (xD #!$%@?) ze swoim zespołem.

Czas na podjęcie decyzji do poniedziałku 2.11.2020 23:59.

Podtrzymujemy zasadę, że gdy już będą wszystkie deklaracje, to nie czekam do końca terminu, tylko jedziemy z tematem. (O ile oczywiście dam radę xd)
źródło: comment_1604221470wQG83iy3Hj23wUBkpmCBch.jpg
  • 2
Gwach'Qar

- Tu Kutacz 21, powtarzam tu Kutacz 37, jak mnie słyszysz?

- Kutacz 88 nie słyszę Cię!

- Cholera... Wiedziałem żeby nie montować w rakiecie kradzionego z Lanosa radyjka.

- Gwach'Qar... to znaczy Kutacz 69, a Ty mnie słyszysz?

- Tak, ja Cię słyszę Doming... Yyyy... Jaki Ty masz pseudonim?

- S.K.O.Ń.C.Z.C.I.E. .P.I.E.R.D.O.L.I.Ć. .B.A.Z.A. .K.O.S.M.I.T.Ó.W. .P.R.Z.E.D. .N.A.M.I.

- Domingo słyszysz robota? Jeśli tak, to super, ja też, możemy się porozumiewać za
źródło: comment_1604223811vllDGjQWZRizkJq50w3sa4.jpg