Wpis z mikrobloga

Shieet takie sprzęty w opuszczonym szpitalu? Grubo


@jediwolf: opuszczony to nie znaczy, ze pewnie otwarty dla wszystkich. Mowiac w skrocie urbexy sie zwyczajnie wlamali. Wyglada to natomiat na to, ze w szpitalu byl jakis remont dlatego wszystko pozaklejali no ale chyba cos nie pyklo do konca.
  • Odpowiedz
A mnie by nie zdziwiło gdyby okazało się to prawdą. Obecna ekipa to mistrzowie w roz....laniu tego co ludziom uda się zebrać i zrobić oddolnie. Od kasy z podatków poczynając, na inicjatywach w typie WOŚP, ale też mniejszych, lokalnych kończąc.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@mitatuyo: No a jak mówiłem że WOŚP źle wydaje pieniądze to mnie wyśmiali.
Jeśli szpitalami się źle zarządza, to chyba nie ma sensu dawać im sprzętu i lepiej jest np. zbudować własny szpital od podstaw, nie?
  • Odpowiedz
a jak mówiłem że WOŚP źle wydaje pieniądze to mnie wyśmiali.

@Antyradek: Ty oczywiście zrobiłbyś to lepiej. Więc wstawaj, zmień majtki na czyste i organizuj swoją fundacje która będzie działać lepiej od Owsiakowej. Będę Ci kibicować, a wszyscy dzięki temu skorzystają.
  • Odpowiedz
A mnie by nie zdziwiło gdyby okazało się to prawdą. Obecna ekipa to mistrzowie w roz....laniu tego co ludziom uda się zebrać i zrobić oddolnie. Od kasy z podatków poczynając, na inicjatywach w typie WOŚP, ale też mniejszych, lokalnych kończąc.


@pandion: boże jakiś Ty ograniczony. Szpitalami zarządzają samorządy nieuku
  • Odpowiedz