Wpis z mikrobloga

Pokazał mi się na głównej dokument Gonciarza o Bedoesie. Ogólnie nie oglądam/słucham ani jednego ani drugiego, ale jestem na 6 minucie i Bedoes, będący od kilku lat w czołówce w PLHH mówi, że chciałby zarobić tyle kasy, żeby wybudować dom gdzieś tam rodzinie. Jak mam kogoś takiego traktować autentycznie? Przecież 7 lat temu Bisz za samego Wilka i koncerty późniejsze przytulił dla siebie 100k, gdzie stawki były zupełnie inne. Przypominam, Wilk Chodnikowy - złota płyta, podczas gdy Bedoes od tamtego czasu złoto, platyna i potrójna platyna. Rozumiem, że jakaś część wędruje do wytwórni, no ale bez przesady, taki splendor, rzesza psychofanów i nie odchował paruset tysięcy? Przecież każdy przeciętnie rozgarnięty małpiszon wie co jest 5, już grzesio rasialdo lepiej grał w piłkę niż on na uczuciach.
#gonciarz #rap #2115 #sbmaffija
#bedoes
  • 5
@azeff7: z takim myśleniem to ty nigdy większej kasy nie przytulisz
skoro uważa, że go nie stać na takich ruch jeszcze to widocznie go nie stać, to że ma np. milion na koncie nie znaczy, że stać go od razu na budowe domu za 50% tej kwoty, szczególnie, że pewnie połowe (jak nie więcej) kasy którą robi na muzyce ma z koncertów, z którymi w ostatnim czasie jest ciężko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@harnas_sv: no słuchaj jak ktoś mówi jak to jego rodzicom i dziadkom/babciom źle na osiedlu, jak są pomoc przykro traktowani przez niego i mówi że marzy o tym żeby im wybudować dom, no to chyba kwestia priorytetu powinno być zrobienie tego, zapewnienie im spokoju na starość, tak? Nie zaglądam nikomu do portfelatylko to wygląda jak smutne kreowanie wizerunku, a po prostu brzydzi mnie taka sztuczność.
@WeezyBaby: miał przebłyski, cos jak