Wpis z mikrobloga

Gdzie we Wrocławiu najlepiej byłoby się wybrać, aby móc "pomacać" czytniki ebooków?

Potrzebuję jakieogś sprzętu do przeglądania artykułów naukowych, więc obowiązkowo musi czytac PDF.

Nigdy takiego sprzętu nie miałem, dlatego chciałbym przetestować co warto by było w tym celu kupić.

#wroclaw
  • 10
@patrolez: Te PDFy są wypełnione tekstem, więc to nic nadzwyczajnego - po prostu fizycznie mnie męczy czytanie tego gówna na tradycyjnym wyświetlaczu. Ale dzięki za porade, zwrócę uwagę, chociaż przy paru stówach budżetu raczej nie poszaleję.
@MalowanyPtak: zerknij na recenzje na yt jak obslugiwane sa pdfy przez rozne czytniki. Na moj gust jesli nie chcesz bawic sie w konwersje pdf (skoro to sam tekst), to kindle odpada i szukaj czegos na androidzie.

Blog Cyfranka.
Swiat czytnikow.

Dwie duze steony w pl necie z recenzjami.
@Cyfranek masz tez na wypoku, wiec moze jak sie obudzi cos podpowie ( )
@MalowanyPtak sporą kolekcja czytników jest wystawiona w mediamarkcie w Dominikańskiej, ale nie wiem czy włączone żeby zobaczyć jak dzialaja.

Faktem jest że PDFy na czytniku to katorga :( więc nie napalaj się zbytnio na ten pomysł niestety. Chodzi o to że eBooki to goły tekst który czytnik potrafi skalować i zawijać według potrzeb, a pdf to zbudowany dokument i czytnik jedynie przeskaluje format A4 do rozmiaru swojego ekranu.