Wpis z mikrobloga

@Kowixx: Może twoją nie, ale prawie wszystkie kobiety po rozwodzie domagają się pieniędzy.

Ostatnio czytałem taką historię - 19 latek się zakochał w 25-letniej matce dwójki bąbelków. Ślub, przysposobienie dzieci, rozwód, alimenty na cudze dzieci (900 zł) i ta matka jeszcze na siebie się domagała alimentów. Od 19-latka, który przez 25 lat odda obcym osobom 250 000 zł!

Skoro jej pogorszyło się życie finansowe (a właściwie polepszyło, bo ma teraz 900
  • Odpowiedz
@kkkkkkkkkkkkkk1: tradycyjnego wyzwiska zamiast argumentów xD potem sie dziwicie że normalni ludzie się z was śmieją, jak każdy jest dla was cuckiem albo dziwka xD
@vincent38: podaj jakieś źródło tego przypadku. Ciężko się odnieść jak przedstawiasz tak wybiórcze informacje
  • Odpowiedz
@Kowixx: To na jakims niszowym forum ktoś się żalił. Chyba nie myślisz, ze TVN czy GWno zrobią o takim przypadku reportaż. Dla dobra dzieci mądrzejsze o tym nie mówić.

Ale to wcale nie żadna rewelacja - wejdź na Facet to facet - niedawno o czyms podobnym mówił. To powszechne zjawisko.
  • Odpowiedz
twoją wymyslona tezę


@Kowixx: To taki zakład - ja ci daję kilka linków do podobnych historii, ty ze wstydu usuwasz konto. Pasuje?
Może być na odwrót - ty rzucasz 3 linki o kobietach płacących alimenty na nie swoje dzieci - ja usuwam konto.
  • Odpowiedz
@kkkkkkkkkkkkkk1: brzmi jak brak argumentów i wymyślanie przyszłości żeby podeprzeć swoje urojenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vincent38: to może inny zakład - ja ci daje kilka linków do historii samotnych matek, które wychowuja synów i nie dostają alimentow, a ty usuniesz konto i zaczniesz płacić za nich w ramach solidarności plemników ( ͡° ͜ʖ ͡°) w końcu nie chcesz fundować młodym chłopakom
  • Odpowiedz
płacić za nich w ramach solidarności plemników


@Kowixx: A co mnie obchodzą plemniki synów jakieś tępej rury?

i samotnych matek, które wychowuja synów


@Kowixx: Czy ja piszę, że takich nie ma? Kobieta ma prawo wybrać sobie na inseminatora kogo chce - Murzyna, Cygana, krętacza. Czy ja mam ją pałką po łbie lać i wybierać komu ma dupki użyczyć?

nie dostają alimentow,


@Kowixx: Tutaj nie będę się spierał, bo nie
  • Odpowiedz
@vincent38: ziom, jeśli kobieta lub mężczyzna rezygnuje z kariery zawodowej aby wychowywać wspólne dzieci, a później następuje rozwód to należą się takiej osobie alimenty, nie widzisz tu logiki?
  • Odpowiedz