Wpis z mikrobloga

Gdzie znajde najtaniej tak ~10-20 GB internetu ważnego przez rok. Chyba najlepiej na karte czy cos, no bo potrzebuje na pewno nie wiecej jak 500 MB miesiecznie i jednoczesnie chcialbym nie musiec niczego odnawiac co miesiac (karta bedzie w centrali alarmowej).
Znalazlem w jakims zestawieniu z sierpnia 2020 oferte w Playu "25GB za 25zł na rok", ale szukając na stronie playa nie udało mi się tego odnaleźć.
Znalazlem, juz na stronie Plusa jakies 30GB na rok, ale z kolei tam jest 0 informacji czy ta nazwa znaczy to co chcę żeby znaczyła, czy to aby jakiś kolejny haczyk.
#orange #play #tmobile #plus #prepaid @Specjalista_Plus @play_polska
  • 12
@auCwSlorpoaSh5TGXogPfUDhO8s9EJ99ecW: zapewne chodziło o ten starter - dostaniesz w nim dwa darmowe pakiety:
30 GB ważny 15 dni,
30 GB ważny rok - o ile w ciągu tych 15 dni doładujesz konto za minimum 30 zł.
Więcej info w regulaminie

Jednak abyś nie musiał co chwilę zasilać konta, to przed tym pierwszym doładowaniem za 30 zł sugeruję włączyć jeszcze: Rok Ważności Konta cykliczny (kod: *136*11*12#).

Na koncie numeru
@auCwSlorpoaSh5TGXogPfUDhO8s9EJ99ecW:Jezeli w gre wchodzi abonament:

Play - Elastyczny Internet. Każdy rozpoczęty pakiet 10gb to 10zl miesiecznie do zaplaty, a jak nie korzystasz - nie placisz. Jest to abonament, wiec pewnie jakies haczyki sa, ale to juz bys musial poczytac w regulaminie.
Link: https://www.play.pl/oferta/play-internet/elastyczny-internet/

Nju Mobile (zasięg Orange) - nju internetowy. 29zł miesięcznie za pakiety w zaleznosci od stazu (na start - 40gb, po 6 miesiacach - 80gb, po roku -
@Fskrufskru hmm ja mam tylko taryfę "nowy plush" na której włączyłem "rok ważności konta po doładowaniu" i "pakiet 5 gb", nic poza tym. Używam w urządzeniu które służy mi wyłącznie do nawigacji w samochodzie.
jeśli jesteś w Orange na kartę 93 lub więcej dni, każdorazowa aktywacja usługi jest bezpłatna.

W przeciwnym wypadku koszt aktywacji wynosi 3 zł.


@Specjalista_Plus: pam do was pytanie
jak kupie starter bede miał 10zł na koncie włacze rok waznosci konta doładuje za 5 zł karte to na moje konto GigaBank wpłynie 5gb i ile one bedzie wazne rok czy 5dni?