Wpis z mikrobloga

Masakra :/ Zastanawiałem się nad kupnem mieszkania w inwestycji ze zdjęcia niżej (43m2, ~9600zł za metr).

Tutaj cytat ze strony: "Pełne doświetlenie dzięki dużym odległościom między budynkami to jedna z zalet niskiej intensywności zabudowy."

Chyba nic normalnego w nowym budownictwie się już nie kupi...

#nieruchomosci #krakow
Pobierz
źródło: comment_1604345827IhMTF5DmJiCOjGbYQ9vZcu.jpg
  • 19
@Kutafonix215 nie wiem jakie lokalizacje Ci pasują, ale sprawdzałeś Aleje Pokoju Atalu lub Płaszów Budimexu? Można tam znaleźć mieszkania z jako takim widokiem, ale do oddania jeszcze rok przynajmniej. Z gorszych lokalizacji może coś na os. Piastów od wawelu/interbudu?
@Soothsayer: Ofc wszystko też zależy od ceny, to co wysłałem wyżej jest jakimś nieporozumieniem w tych pieniądzach - zwłaszcza że tak jak napisał już @ale_jaktotak, te mieszkania mają dodatkowo spaprane układy - duże przedpokoje i garderoby bez możliwości przearanżowania to standard... :/ Lokalizacja też nie powala, blisko tory, samoloty latają nisko przez lotnisko etc.
@Kutafonix215: ja standardowo polecam Prądnik, chociaż na mirko zawsze ktoś się zaraz wypluje jaka to #!$%@? nie jest okolica xD a i jako właściciel nowego mieszkania też przyznaje, że teraz już przychylniejszym okiem bym spojrzał na wielką płytę z rynku wtórnego
@Kutafonix215: coś za coś, na tle innych osiedli jest tam całkiem sensownie to rozmieszczone. No i główna zaleta, chyba jedna z lepszych lokalizacji w Krakowie jeśli chodzi o nowe inwestycje. Sam rozważałem, czy czegoś tam nie upolować, ale ceny za m2 są trochę za wysokie...
@Kutafonix215: przy aktualnych cench działek w Krakowie, wzrostu cen robocizny, materiałów itd to jak chcesz mieć ładną niską zabudowę to musisz zapłacić 15 tysięcy za metr na Woli Justowskiej. To są uroki życia w mieście, albo komuś to pasuje, albo musi szukać szczęścia na spokojnej wsi.
@Kutafonix215: znam okolice i po tej stronie co budują to trochę taki #!$%@?. wiem, wiem, że tam zaraz galeria, Ikea itd. ale jako np. osoba bez auta nigdy bym tej okolicy nie wybrała bo jak na razie odległości od przystanków komunikacji miejskiej, ilość zieleni i miejsc odludnych na tej trasie sprawia, że będzie to dosyć nieprzyjemne miejsce na noce powroty do domu - szcz golnie dla kobiet. Obym się myliła.