Wpis z mikrobloga

#wiedzmin3 Mirki powiedzcie czy trzeba zrobić misję „władca Undvik” zeby ukończyć grę?
W zadaniach głównych pokazała mi sie jakaś misja z Hjalmarem wiec pewnie trzeba gnoja wczesniej znaleźć. Problem jest taki, że przy robieniu władcy Undvik chyba coś pominęłam bo jak idę tam, gdzie mi każą podpowiedzi to nic nie znajduję. Przeczesałam jakieś jaskinie, gdzie powinnam kogoś znaleźć, wlazlam na jakis szczyt, gdzie tez chyba coś powinno być i nic. Łaziłam po tej wyspie juz chyba kilka godzin w nadziei na to ze coś przeskoczy w mapie, ale nie pomogło.
  • 5
@stassma: Tak, najpierw jest cyklop, u którego siedzi jakis koleś gadający z trupami, potem jakieś truchła i rozwalone wozy leżą po drodze. Potem sie idzie do jaskini, gdzie niby trolle kogoś zabrały i jeszcze jest jakis szczyt gdzie latają potwory, których nazwy nie pamietam.
Pytanie brzmi czy mogę olać tę misję czy jest konieczna do zadań głównych?


@Susan_Sto_Helit: Nie jest konieczna jako tako do ukończenia wątku głównego, ale jest warte zrobienia, bo jak nie pomożesz dzieciom Cracha, to dostaniesz chyba zadania Królewski Gambit. Owe zadanie ma wpływ na losy Skellige (tego kto będzie władcą) i co za tym idzie lekko inne zakończenie. Nie są to typowe popierdółkowe zadania poboczne, ale nie blokują też wątku głównego.