Wpis z mikrobloga

#motomirko #motocykle #motomirki #gadzety
Gdyby ktoś mnie zapytał jaki był mój najbardziej udany zakup motocyklowy pokazałbym mu ten mały wisiorek z wielką zawartością. Jadąc w trasy nakedem z fabryczną szybą nie przeszkadzał mi nigdy dźwięk silnika, męczył mnie bardziej szum powietrza opływającego kask, jazda powyżej 120 była delikatnie mówiąc niekomfortowa. Kupiłem te stopery przy okazji, nie było turystycznych więc wziąłem jakie były na miejscu. Efekt pierwszej jazdy wow, szum jest ale w tle, przy 160 na nakedzie nie ma cudów, dźwięk silnika obecny lecz przyjemnie wyciszony. Ktoś zagada na czarownym? Bez problemu rozmawiasz. A nie wypadną przy zakładaniu kasku? Nigdy, te antenki chowają się do kanału i nie haczą. Pewnie uwierają? Gdzie tam, zapominasz po pierwszym kilometrze. A higiena? Umyj w cieplej wodzie i masz jak nówki.
Szukasz pomysłu na prezent dla motocyklisty, to przestań szukać i kup dla siebie też.

Już niedługo recenzja butów Shima SX2 po sezonie.
legitny_kocur - #motomirko #motocykle #motomirki #gadzety 
Gdyby ktoś mnie zapytał ja...

źródło: comment_1604405407b9eAoJ8qKmaXoaxhqm1Cgx.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@baszmar: oczywiście, że tak. To jest tak samo jak z kablami dla audiofilów. Profani nie zauważą różnicy, a ona jest.
  • Odpowiedz