Wpis z mikrobloga

Graliście może na combo #boss Katana 50W/100W MK II? Zastanawiam się nad wersją 100W, chociaż to chyba przesada do mieszkania. Do tej pory grałem na 30W głośniku, chociaż redukcja do 0.5W w bossie byłaby dość ciekawa. stereo w 100W brzmi dość ciekawie nawet pod kątem studenckich imprez ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodam, że mam kilku znajomych z którymi planujemy grać po garażach, ale to dopiero wstępne plany. Jak sprawuje się to combo w domu na redukcji/jacku/ jako interfejs pod kompa? Szukam wszelkich wskazówek, jeśli coś o tym wiecie, to piszcie
#gitara #muzyka #tworczoscwlasna #gitaraelektryczna
  • 5
@Rookie34: Mam MKII 50 watt, bardzo polecam. Spoko jakość nagrywania jako interfejs, dużo zabawy z efektami i możliwość importu ustawień innych użytkowników. Przez słuchawki tez mega. Przyczepić się można tylko do tej redukcji, bo nie wiem skąd wzięli to 0,5watt. No ale nie jest to lampa która musi być rozkręcona, wiec to w sumie nie problem. Jeśli chodzi o granie to grałem kilka prób na nim i było okej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rookie34: tez mam 50W MKII jedyna zaleta posiadania 100 moim zdaniem jest to ze mozesz podlaczyc looper z fx czyli to co nagrasz na looperze jest np w cleanie a solowki grasz z innym efektem np crunch z fuzzem. Jesli wezmiesz 50 musisz miec zapetlony utwor z solowka na tym samym efekcie.