Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Tak już #!$%@?ąc od #koronawirus #covid19, #!$%@? #nfz i kolejnych durnych pomysłów rządu rzucanych po omacku, to mam pytanie do wyborców/członków #konfederacja. Ba, nawet tym razem się nie przyczepię do waszej szurskości i zamordyzmu.

Otóż przekonywaliscie ludzi, że zadbacie od gospodarkę. Co do #!$%@? wafla zrobiliście przez rok? ROK. Tyle minęło od przedstawienia projektu ustawy o podwyższeniu kwoty wolnej od podatku. Prawie tyle samo od przedstawienia projektu o dobrowolnym ZUS dla przedsiębiorców. Gdzie te ustawy, bo nie słyszałem żebyście je chociaż przedstawili w sejmie?

Aha, zapomniałbym... Jak tam wasza ustawa dekomunizacyjna? Bo jakoś komuch Piotrowicz dalej piastuje swoje stanowisko, a w ogóle mieliście zablokować mu możliwość objęcia stołka xD

Przez ROK nie zrobiliście nic. Nie złożyliście ani jednego progospodarczego projektu ustawy, a wręcz ramię w ramię głosujecie z PiSem.

I wcale nie trzeba daleko szukać, bo wystarczy obejrzeć filmy sprzed roku z waszego kanału na YT.

I co? I gówno...

Za to macie czas żeby #!$%@?ć głupoty na TT (pozdro Krzysiu), zajmować się aborcją, lgbt i 5G. No #!$%@? rzeczywiście palące strasznie problemy... Ale to, że ludzie umierają w karetkach pod szpitalami, tracą całe majątki i ogólnie wszystko się sypie to tam #!$%@? xD

JESTEŚCIE NAJBARDZIEJ BEZUŻYTECZNĄ PARTIĄ W TYM ZASRANYM RZĄDZIE.

Bo to, że zwyczajnie oszukaliście i okłamaliście rodaków to sami dobrze wiecie. Jesteście tacy sami jak pis. Niczym się nie różnicie od aparatczyków przy korycie. Populistyczne #!$%@? i zero sensownych działań. Ba, zero jakichkolwiek działań. Powinniście się wstydzić. #bagno #polityka #pis #bekazkonfederacji #bekazpisu
  • 17
@franaa: jest ich tylko 11 nawet nie mogą wg prawa zrobić klubu poselskiego - robią poprawki praktycznie do każdego projektu i to takie które na serio coś wnoszą np powodują zgodność z konstytucją, jednoznaczność prawną albo chronią obywateli przed tyrania władzy - wszystko odrzucane domyślnie przez PiS i Lewicę - jeżeli PiS uzna że jakaś poprawka w całości lub części faktycznie jest 'fajna' dla nich to po uwaleniu konfederacji sami ja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aik32fr45yd: Jakie #!$%@? 60 groszy cymbale, na pis pluje tak samo. Na opozycję też tylko może trochę mniej, bo to prostu nieudacznicy bez kręgosłupa. A tak w ogóle to jakbyś przejrzał mój profil to byś widział, że raczej się nie mieszam w politykę i to chyba mój pierwszy wpis pod takimi tagami.
@Volki: Gdyby to zależało od Konfederacji to byś się za rok obudził #!$%@?ąc w jutowym worku na kolanach
@franaa: może się pogrążyli pod kątem łaski motłochu po prostu realizując swoj program i de facto zachowując się jak trzeba - ale świadczy w tym przypadku to tylko o 'oswieconym ludzie' a nie o nich.

Ugrywac można coś jak się traktuje wyborców jak stado debili a nie jak przedstawi jasna i spójną deklaracje ideową. Ja nie uważam się za debila i by mnie to bardzo zniesmaczyło jakby ktoś coś na mnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak można wyborców nie traktować jak debili, skoro pis dalej trzyma 30% xD
A oni nie realizują żadnego programu, bo jak sam napisałeś, jest ich za mało. Ba, nie zrealizowali ani jednego punktu swojego programu wyborczego.
@Zendemion: mnie to bardzo śmieszy, że lewica wytyka Konfederacji chęć powiększania dziury budżetowej. Lewica. Największym przeciwnikom zadłużania (w teorii).

No i nie odmówili poparcia "bo tak", tylko mieli całkiem logiczne uzasadnienie dla tej odmowy. I w swoim projekcie, o ile kojarzę, dali jakieś pomysły na zrównoważonie utraconych wpływów (jeśli mnie pamięć nie myli to raczej słabe, bo podniesie podatkow gdzie indziej, ale sam fakt, że Lewica zaadresowała ten problem a Konfederacja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mr_kolek: Ale lewica się przynajmniej nie kryje ze swoimi pomysłami i nie udaje czegoś czym nie jest. To, że ich też #!$%@? za lewackie myślenie to osobna kwestia.