Wpis z mikrobloga

  • 4711
#covid19 #koronawirus #szpital #smutnazaba 34 lvl here. Właśnie czekam w karetce na przyjęcie do szpitala. 14 dzień infekcji. Zapalenie płuc, skurcze oskrzeli, gorączka od 7 dni, dreszcze, poty kilka razy dziennie takie jak spod prysznica. Antybiotyk nie działa, Deksametazon doraźnie pomaga, ale na chwilę. Poprawy ogólnie brak, objawy się nasilają. Nie wiem jak to będzie, cykam się. Żona i dwie małe córeczki w domu zapłakane zostawiłem i nie wiem czy wrócę. Ogólnie brak chorób współistniejących. Lekkie nadciśnienie, trochę nadwaga. Ps. Przed nami 6 kartek czeka.
berecik - #covid19 #koronawirus #szpital #smutnazaba 34 lvl here. Właśnie czekam w ka...

źródło: comment_1604413714xx1ukFbzk8Ywplp1s8ld4S.jpg

Pobierz
  • 550
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 66
@berecik: ostatnio z płuca dziadkowi odessalismy 2,5l ropy, przechodził Covid i się wylizał był po 70 więc bądź dobrej myśli jesteś młody dasz radę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 133
@szalony_baklazan: Stary jestem na sterydach. Ta choroba nie jest zero jedynkowa. Przychodzi nagle duszność, zaczynają ci się nogi uginać, poty, ból głowy. Najgorsze są noce i poranki kiedy twoje płuca nie chcą z tobą współpracować, dostajesz skurczu, a przy jednym oddechu twoje płuca chcą się kurczyć losowo 5x. Do tego objawy niedotlenienia, mroczki, przeszywające zimno
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 81
@gosolution: oczywiście. Zaraziłem się od żony w domu. A ją zarazila koleżanka z pracy którą z kolei jej mąż zaraził. Transmisja wirusa przebiega w większości w ten sposób, po rodzinie, kolegach z pracy. W markecie, na dworze pewnie małe prawdopodobieństwo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@berecik: bereciku trzymaj się tam, ja z koroną zdycham w domu na razie, było lepiej po tygodniu, a od niedzieli coraz gorzej...obym nie złapał tego co Ty...( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 129
@on_83: człowieku gdzie napisałem że mnie to nie dotyczy. Na tamtą chwilę nie miałem objawów. Widzisz w co się to przerodziło. Ta choroba wielu otworzy oczy, szkoda języka strzępić
  • Odpowiedz
@berecik: "my to przejdziemy bez większych szkód", właśnie to widzimy, tak właśnie myśli większość, że ich to nie dotyczy tylko staruszków, a później karetka zajęta..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 65
@on_83: Kolego oszczędź takiej krytyki. Chciałem żeby nic nie było. Nikt nie dopuszcza złych scenariuszy. Jak widać dopadło mnie młodego faceta i poskładało jak żadna choroba w życiu.
  • Odpowiedz