Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przeraża mnie szukanie pracy. Czytam te wszystkie wymagania i już mi się nie odechciewa. Mimo, że znam dwa języki biegle, i kończę studia, to nie spełniam nawet 1/3 wymagań w ofertach. Do tego, odrzucili moje cv nawet w Lidlu i Biedronce. Koledzy z korpo i januszexów skarżą mi się, że ich praca ich odmóżdża, a jeżeli zostaną zwolnieni to ich doświadczenie w innych dziedzinach marnie się przyda. Bardzo chcę już pracować, ale jestem przerażony. Pomóżcie

#pracbaza
#zalesie
#przegyrw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fa1179d0860c8092cf49cc4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: no jak znasz dwa języki obce biegle lub tam jeden obcy i ojczysty a aplikujesz do biedry, to odrzucają Ciebie, bo to wygląda na desperacje.

Sam miałem problem znaleźć pracę na początku, ale jak wrzuciłem na luz, to od razu inaczej na mnie patrzyli, a sam też się czułem lepiej, bo mniej stresu miałem. Druga sprawa, to CV. Ja się sobie nie dziwię, że tylko zapraszano mnie do gównorobót, jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: po prostu wysyłaj cv nawet jak nie spełniasz wymagań. W końcu ktoś się odezwie. Mi pierwszą pracę po studiach z 2 miesiące zajęło żeby znaleźć, bo uparlam się na taką w zawodzie xd ale dałam radę