Wpis z mikrobloga

@Antiax: wykopki to pelikany, wystarczy kilku prowodyrów aby rozpętać burzę zachęcając do "atrakcyjniejszego wroga". Wykopki prawiczki czuja się dumni że nie są gejami i że walczą z pro lgbt kandydatem, ich pseudo-męska duma każe im łykać wszystko co usłyszą ( ͡ ͜ʖ ͡)
@kwejk: I myślisz, że zrobiłem to celowo? Wszystkie media o tym pisały. Potrzebne były wyjaśnienia sekretarza stanu, ale jesteś dzbanem więc nie zrozumiesz.
@Antiax: I czemu mnie obrażasz? Aż tak ciebie zabolała prawda, że musisz atakować ad personam osobę, której kompletnie nie znasz?
Zwyczajnie śmieszy mnie, jak czytam takie komentarze, jak to ludzie łykają fejki i to pisane przez użytkownika, który sam kilka godzin temu wrzucił potężną i głupią manipulację. A wystarczyło przeczytać ze zrozumieniem OGÓLNODOSTĘPNY projekt nowelizacji ustawy. No ale po co, bordo samo się nie zrobi, a na wykopie teraz każda największa
@ZAWADIAK: Wyjaśniałem. Tego fake-newsa podawały media od lewej do prawej, politycy różnych opcji to komentowali. Próbowałem to zweryfikować, co widać w znalezisku, ale jęcz dalej.