Wpis z mikrobloga

@kobe14:
Pytanie jest ile osób jest przyjmowanych bo żadna konkretna liczba nie padła. 1 osoba mi raz mówiła, że na wykładzie było 300 osób na 20-30 miejsc
@kobe14: ja pierwszy raz też, szkoda że ten rocznik trudniejszy... z tą ilością osób, to troche niejasno mówili, bo na samym początku powiedzieli, że zazwyczaj dostaje się ok 30, ale dla każdego dobrego jest miejsce, a potem na części ogólnej padło że poziom wymagań zależy od nas samych (? co to znaczy).
Jeżeli ludzie kiedyś wyryli palindrom/sortowanie bąbelkowe na blachę, a klasy nie potrafili napisać jak ktoś wcześniej wspominał i się dostawali to chyba poziom nie był sky high, bynajmniej wtedy.
No nie był tylko wiesz ludzie potem lądowali w projektach jako juniorzy i już tak różowo nie było bo wkuty na pamięć palindromem i sortowanie bąbelkowe nie wystarczyło. Stąd niestety w Capie dość słaba opinia o ludziach po Starter Kicie
ok ale zanim trafią na stanowisko Juniorskie przechodzą przez KIT a tam ponoc wszystkiego ucza i jeszcze ja sie nie zda jakiegos działu to wywalają. Wiec chyba przygotowuja tak zeby zaczac prace na juniorze u nich.
No właśnie dziwi mnie, że tacy ludzie przechodzili dalej, bo przynajmniej w teorii nawet jak się dostaniesz to i tak możesz oblać sam starter kit. Może jak się dostaniesz to jednak trudno wylecieć.