Wpis z mikrobloga

Ja wiem że tu się pojawia pełno takich wpisòw, ale i ja dołożę swoją cegiełkę do tego #!$%@? muru frustracji jakim jest #tinder

Prawik 20lvl here, nigdy nie miałem dziewczyny i znajomych też raczej nie mam, od zawsze byłem gruby ale udało mi się ostatnio schudnąć 17kg (86kg/179cm takze nadal troche gruby) i jako że gniję w samotności założyłem tindera w poniedziałek.

Z wyglądu wydaje mi się że teraz w miare ok, zrobiłem zdjęcia w lustrze, w opisie moje zainteresowania (metal, gierki, gitara) oraz info że szukam fajnej dziewczyny z poczuciem humoru.

Wiedziałem że będzie źle, w końcu często się na mirko pisze o tej #!$%@? apce no ale no #!$%@?.

11 polubień i 6 par, do 4 z nich napisałem pierwszy, odpowiedziała mi tylko jedna ale na kolejną wiadomość nie odpisała. Czy tak ciężko komuś odpisać?

Laski większość bez opisu w ogòle, a jak już jest to lakoniczny i #!$%@?. Do tego nagminne reklamowanie swojego instagrama.
W #!$%@? MAM WASZE #!$%@? IG

#!$%@? festiwal pròżności, wszyscy pokazują swoje starannie dobrane zdjęcia, a nikt nie pokaże po prostu siebie.

Dzięki że mogłem się wyżalić.

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #zalesie #blackpill
  • 12
  • Odpowiedz
@metalowa_zebatka: ja sobie próbuje z fotami czada - par faktycznie na darmowym koncie trudno przerobić, ale pierwsza nie napisała żadna. też różowym dup czad 9/10 nie urywa.

za to na "hej" odpisuje prawie każda, tylko co z tego jak przy pasztecie jak i 10/10 trzeba ciągnąc rozmowe bo jak nie to kontakt się urywa xD
  • Odpowiedz
@metalowa_zebatka: to i tak masz dobre branie, ja po 2 miesiacach okolo tindera mialem 2 pary z 2 niepelnosrpawnymi kobietami. Jedna byla uposledzona psychicznie chora jakas nie dalo sie z nia pisac, a druga fizycznie na wozku i tez ciezk osie pisalo, mialy z 30-40 cos lat okolo. A ja 20 pare i nie mam zadnych chorob tego typu.
  • Odpowiedz
@metalowa_zebatka: powiem standardowo, wylałeś "esencję" tindera xD

poza tym, zwykły normik ma tam w #!$%@? pod górkę, a co dopiero metaluch, każda patrzy na takiego jak odszczepieńca, lepiej odpuścić, no chyba że jesteś z większego miasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz