Wpis z mikrobloga

#fut
Czy ktoś tu zna jakieś sposoby odpowiednie konfiguracje żeby poradzić sobie z lagami i delayem na Xbox ?
Jak taki bejott albo PLKD grają że u nich chodzi jak ta lala ?
@plkd ANSWER !!!!
;)
  • 15
@Asymilat: Tak szczerze, to na filmach gra zawsze wygląda lepiej, niż w rzeczywistości ;p Trzymaj się tego co napisał @RidgeForrester, ale na wiele czynników też nie mamy wpływu. Dla przykładu, dzisiaj grało mi się kapitalnie, responsywność na wysokim poziomie, ale wiemy, co będzie w piątek wieczorem. A neta nie zmieniam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Asymilat: tak naprawdę ciężko powiedzieć od czego zależy #!$%@? gameplay, bo to tylko EA wie ¯\_(ツ)_/¯ Całkiem możliwe że jak łączysz się z kimś kto ma gorszego neta od ciebie to zaczynają działać jakieś algorytmy "wyrównujące" połączenie i przez to twój gameplay na tym cierpi. Tak czy siak, problem znany każdemu i jedyna nadzieja w fifie 22 i nowym silniku gry ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Asymilat: zostawcie w spokoju dnsy bo widzę że nie macie pojęcia od czego one są :D wejdź na stronę speedtest.net, wybierz jakiś serwer niemiecki, jak masz około 30 ping to masz dobry internet do fify, jak powyżej 40 ms to #!$%@? gwarantowana :D
@BooB: mam 20 na serwerze w Berlinie, ale mam także problem z samą grą i staram się go rozwiązać. niestety poruszam się trochę po omacku dlatego szukam mądrzejszych od siebie :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Asymilat: no to z takim pingiem to naprawdę dziwne że masz problemu z gameplay'em :D Otwieranie portów też raczej nie pomoże, niestety, ta gra jest gowniano napisana i trzeba się z tym pogodzić ¯\_(ツ)_/¯