Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
TL;DR dajcie pomysl na zycie

Moja bardzo dobrze platna praca stala sie zbyt stresujaca i wymagajaca. Nie wiem ile jeszcze bede w stanie pociagnac, ale nie za dlugo.
Jestem na etapie, ze nie wiem co chce dalej w zyciu robic.

Czego sie dorobilem to kompletne wyposazenie domu (agd, rtv, meble i inne #!$%@?), #rozowypasek i bombelki.
Nie posiadam zadnej nieruchomosci. Nie mam dlugow ani kredytow. Odlozona gotowka to ok. 100 srednich krajowych.

Opcja rzuc wszystko i jedz w bieszczady odpada bo bombelki potrzebuja dobrej edukacji.
Na sama mysl o zmianie pracy nawet na najbardziej ciekawa robi mi sie zle, bo wiem, ze nie zarobie nawet polowy tego co w obecnej, ale mimo to musze znalezc alternatywe.

Jakies (konkretne) pomysly?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fa2bff40860c8092cf49ec1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Potencjalna depresja i wypalenie ojca jest dużo gorsze w konsekwencjach dla dzieci, niż brak „dobrej eudukacji”. Swoją drogą, ciekawe co rozumiesz przez ten termin. Płatne studia zagranicą, czy prywatne szkoły na każdym etapie edukacji do studiów?

Przemyśl to i obgadaj temat z różową - nie z Mirkami. To Wasze życie i musicie znaleźć na nie sposób. Musisz otwarcie pogadać z różową o finansach, Twojej kondycji i planach na przyszłość. Jakie
OP: @ProResHq: Studia oczywiscie za granica, ale to w przyszlosci. Babelki sa w wieku szkolnym. Musimy wiec mieszkac gdzies gdzie jest dostep do dobrych szkol podstawowych i srednich. Jest jeszcze pare innych czynnikow, ale nie bede sie zbytnio rozpisywac.

@MeksykańskaBarmanka: Kredyt na co?

@XDDDDDDDDDDDDDDDDD: Srednio co dwa lata jestem wysylany do innego kraju i nie wiem czy i gdzie chce zostac na stale. Wszedzie mieszkanie i samochod mam