Wpis z mikrobloga

jakieś porady dla przyszłego taty?


@pr0sty_: Będzie dobrze, statystyka pokazuje, że z reguły jest.
Nie jest tak zajebiśćie jak niektórzy piszą (jest słabo ze snem, ale nie zawsze, no i zależy jak będzie na cycku a nie na butelkach to Ty masz szczęście ;) )

Ale biologia robi swoje, naprawdę fajna sprawa z tymi dziećmi, ale ja tam czekałem aż zaczeły mówić, bo to bardziej komunikatywne i mówi wprost co chce
  • Odpowiedz
@pr0sty_ szkoła rodzenia bardzo pomaga, tylko znajdźcie odpowiednią. Uproś by choć na jedno USG pójść z różową. Wspaniałe przeżycie jak już widzisz bąbelka. Bo teraz nie bardzo chcą wpuszczać. Po drugim miesiącu, jak będzie wszystko ok bez ryzyka poronienia to powoli sobie organizujcie cały sprzęt.
  • Odpowiedz
Ani śmiać, ani płakać. Jak chciałeś zostać ojcem to sie cieszyć, jak nie, to dwie opcje albo poczekaj i moze sie okarze ze Ci sie zachce. Jeśli jestes pewien ze nie jestes i nie będziesz gotowy zostać tatą to ich zostaw i płać regularnie alimenty. Jestem ojcem 3 letniej córeczki i tak szczerze mówiąc pojawiła sie na świecie jak miałem 32 lata czyli wtedy kiedy z żona byliśmy na 100% pewni ze
  • Odpowiedz
@pr0sty_: nie hajtaj sie skoro masz mieszane uczucia
No i pierwsze 3 lata sa kluczowe, nawet nak nie bedziesz mieszkac z matka to staraj sie widywac z dzieckiem jak najczesciej i zawsze mow ze jest dla ciebie wazne, przytulaj, caluj po glowce i adz dobrym zgredem
  • Odpowiedz
  • 1
@pr0sty_ na poczatku bywa ciezko, ale potem jest mega. Jesli kiedys mocno zakochales sie w jakiejs dupeczce, wygrales rajd samochodowy, zrobiles pierwsze wheelie na motocyklu, lub zaznales innych silnych emocji, to to jest wszystko nic w porownaniu do milosci do wlasnych dzieci
  • Odpowiedz
@pr0sty_

W ciąży - odpoczywajcie, zwłaszcza partnerka. Ale Ty też

Dajcie sobie pozwolenie na lenistwo.
Spędzajcie dużo czasu ze sobą.
Wysypiajcie się , skorzystajcie z tego czas kiedy jesteście ostatni raz we dwoje.

Po porodzie: słuchajcie intuicji, nie przejmujcie się innymi i nie porównujcie swojego do cudzych bo każdy jak chłopcy w gimbazie przechwalają się kto ma większego.

Noworodek to jazda bez trzymanki. Bądźcie na to gotowi.

Korzystajcie z dobrych rad, ale
  • Odpowiedz