Wpis z mikrobloga

  • 692
@lotniz ale wy jestescie żalosni xD wczoraj z rana pisaliscie o bolu dupy lewactwa bo Trump prowadził na polmetku i oglosiliscie zwyciestwo, a jak wiekszosc glosow zostala podliczona I to Biden idzie po zwycięstwo to standardowo jak w 2014 piszecie o falszerstwach wyborczych OSÓB KTORE NIE MAJA WLADZY (no #!$%@? xD) i powielacie fejki jak ten wyżej. I kto tu ma ból dupska?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Pytanie do szurow:
Nikt z administracji Trumpa nie może być nawet obserwatorem przy liczeniu głosów? Za zamkniętymi drzwiami liczą? Czy może są tak głupi że na ich oczach te wszystkie wały z liczeniem robią? xd
  • Odpowiedz
@eriicforrester: Trump to straszny pajac, ale nie widziałem jeszcze demokraty, który potrafił uzasadnić czemu jest aż tak zły. Jest tylko RASISTA HOMOFOB BIAŁY CZŁOWIEK. OK, słyszałem od nich jeden legitny zarzut, że zlewa zmiany klimatyczne.
  • Odpowiedz
@Morskipas: zlewa klimat #!$%@? od srodka nato ,wyszedł z porozumienia z iranem i dąży do wojny z nim ,odebrał 2 mln amerykanów ubezpieczenie zdrowotne , negował publicznie zagrozenie związane z covid pomiom tego ze zdawał sobie sprawę z realnego zagrożenia czym doprowadził do śmierci 260 tysięcy amerykanów )< masz wybierz sobie jeden z powodów
  • Odpowiedz
@lotniz: Nie moje, ale...

Tygodniami Biden namawia swoich, by głosowali pocztą. Tygodniami Trump namawia swoich, by nie głosowali pocztą. Na końcu liczą głosy przysłane pocztą. Biden prowadzi. Spisek, afera, fałszerstwo. Naprawdę, ja wiem, że jest grupa ludzi, która ma swoje (nawet zrozumiałe dla mnie) powody, by głosować na Trumpa. Ale #!$%@? mać, jak można być tak tępym, żeby nie widzieć takich zależności. Krok dalej jest tylko #!$%@?ć dłoń w ognisko i
  • Odpowiedz
@xinipl: No dobra, ale statystyczny demokrata (wyborca, celebryta) nie potrafiłby tego wymienić. Ja się zgadzam, że on ma swoje za uszami, ale moim zdaniem nie na poziomie, który gwarantowałby taki kwik, jaki wywołuje. Prawilnie przypominam, że Obama zaraz po otrzymaniu pokojowego nobla przystąpił do wojny, a mimo to pozostaje pupilkiem. Nawet niedorozwinięty Bush nie wywoływał takiego wrzasku jak pomarańczowy łeb.
  • Odpowiedz