Wpis z mikrobloga

Wśród plusujących ten wpis wylosuję osobę, która otrzyma ode mnie zamowienie z pyszne.pl do 35 zł

Nie ma haczyka, nie ma warunków, udział biorą wszyscy.

A kto z Was ma Instagrama to zapraszam na mój profil: https://www.instagram.com/TopGarPL/ który chcę trochę rozkręcić, będzie mi miło jak parę osób zrobi follow ()

Zapraszam też do obserwowania mojeto tagu autorskiego #kuchniamg78 wszystkich, którzy jeszcze tego nie robią :D

Zwycięzca zostanie ogłoszony jutro około 17 tak aby była jeszcze na kolację :D!

Pozdrawiam,
MG78
Pobierz MG78 - Wśród plusujących ten wpis wylosuję osobę, która otrzyma ode mnie zamowienie z...
źródło: comment_16045922472ckHuUxKBfKd909yaAc2Jc.jpg
  • 97
@Deska_o0: W Niemczech nie będzie na 100%, sądzę że podobnie w Czechach, na Słowacji, itp.

Na stronie mam artykuły o 12 jarmarkach w 5 różnych krajach i żadnego z nich raczej nie będzie w 2020 :(
@MG78 Na wykopie każdy zarabia 15k na rękę, za mniej niż 7k nawet nie opłaca się wykopkom wstawać z łóżka, więc wątpię, że będą chętni na pizzę za 35 zł. Ohhh wait ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@eleks93: Gastro jest teraz w takiej sytuacji, że niestety bardzo wiele lokali będzie musiało zostać zamkniętych :( po słabym sezonie wiosenno-letnim przyszła tragiczna jesień i pewnie wcale nie lepsza (dla tych co dotrwają) zima :(

Kto sprzedaje jedzenie ma sytuację złą, ale właściciele np. kawiarni mają wręcz sytuację tragiczną :/
@MG78 dokładnie masz racje, ale przecież badania dowodzą, ze wiecej zarazen było w restauracjach niz w kościółku...

Wspierajmy swoich, bo moze to ich nas dotknąć...
@MG78: masz plusa, followa, teraz zrób coś, żeby na mojej wsi pyszne.pl coś dowoziło xD

ale w sobotę będę w mieście, ostatnio tak robię, że zamawiam sobie żarcie z dowozem na jakiś parking na "wylotówce", odbieram i jem w domu :D "sprawunki" organizuję na mieście tak, żeby nie czekać na żarcie (i nie było przypału, że przyjeżdża kierowca i mnie nie ma) -- póki co - działa.
@KlawyMichau: Tak i zablokowałem mu możliwość pisania (bo jest u mnie na czarnej). Po jednym z jego pijackich wybryków dodałem go na czarną, ale wtedy zostawiłem możliwość pisania którą miałem wyłączyć później, ale on dostał bana a ja zapomniałem wyłączyć ludzi z czarnej