Wpis z mikrobloga

Tura 13 #kapitanbombathegame

Stan na koniec tury 12

Gwiezdna Flota : 235 pkt (225)
Kosmici: 175 pkt (175)

1.Gabinet Admirała - GF Podbita
2.Kantyna Laser - GF Kontrolowana
3.Huczsrajajami - K Podbita
4.Redło w Dupie - K Podbita
5.Planeta wojny - GF Podbita

*

Niciwrzyci załadował kolejną serię w cyberdupsko U.A.I.M.M.I.A.U.
-Ty to chyba lubisz.
-Z. T.A.K.Ą. P.R.Z.E.W.A.G.Ą. T.O. N.A.W.E.T. H.U.W.D.U. B.Y. U.M.I.A.Ł.O. W.Y.G.R.A.Ć.
Cyborg miał trochę racji. Kosmici szturmem ruszyli odzyskać planetę Huczsrajajami, jakby od fabryki keramzytu miało zależeć ich życie.
- Po co w ogóle nam ten Keramzyt? - Jarosław Kaczyński zapytał Wójta Gminy Kurvogody
- Widzisz, czasem trzeba przegrać wojnę, żeby wygrać bitwę. Planeta Huczsrajajami ma śmieszny kształt, dlatego tak nam na niej zależy. A poza tym. Zastanów się. Co będzie po wojnie? TAK! Kryzys! Bezrobocie. Inflacja. Bieda. A my cyk. Na etat do fabryki Keramzytu. Może i przegramy, ale za to będziemy mieli ciepłe posadki na taśmie 12h dziennie, niepłatne nadgodziny ani weekendy.
-Nasz sułtan to ma jednak łeb.

*

-#!$%@? mać no zobacz co #!$%@? narobiliście - Tytus był wściekły. Na Planecie Wojny nie spotkali ani jednego kosmity.
-To ja tego nie zrobiłem - powiedział Pszemo
-A kto taktykiem #!$%@? jest?
-Mówiłem, że ja tego nie chce ten.
-A kto obmyślał strategię?
-Chorąży Zdupiński,bo powiedział tak ja mówię...
- A z jakiej racji #!$%@? wysyłasz formularz, ile razy tłumaczyłem, jest taktykiem #!$%@? Ty i żaden #!$%@? nie ma bez mojej wiedzy dostawać.
- Panie chorąży Zdupiński ja powiedziałem tak "to Pan generał mi nie kazał nik nik nikomu dawać" a on wywalił...
- Jak Cię wywalił? To trzeba było #!$%@? wziąć i przylecieć do mnie sisię nienieruszać! Jakim #!$%@? yyyyyyy?! Zobacz co narobiłeś! Już byśmy to #!$%@? wygrali #!$%@? zobacz co narobiłeś po #!$%@? się rwiesz #!$%@? nie Twoje!
- Tytus nie denerwuj się. xD - wtrącił się Zdupiński
- Jak mam się nie denerwować?
- Kosmici i tak #!$%@? grają.
- No to akurat racja xDDD
- Stoczymy jeszcze kilka bitew i wygramy.
- Takiej taktyki już nie opracuję.
- No to kupimy formularz od Q i będziemy wypełniać.
- Ta formularz... Czemu się #!$%@? rwiecie co nie wasze! Żaden żołnierz #!$%@? nie siedzi za was nie dowodzi i #!$%@? powiedziałem, że nie ma... Tłumaczyłem tysiąc razy, bo #!$%@? człowiek chce żeby ten Aku już skończył to gówno i kir zrobił a #!$%@? przyjdzie od tego. #!$%@? mać tłumaczę jest taktykiem ten i ten żaden #!$%@? nie wysyła formularzy jakim prawem #!$%@? tyle razy wam tłumaczyłem!

*

Link do szczegółowego opisu walk wygenerowany przez skrypt - kolejny arkusz, kolejna tura

*

Link do karty postaci

Link do formularza ruchu

Link do discorda graczy - zapraszam do shitpostu oraz do konsultowania taktyki (xD #!$%@?) ze swoim zespołem.

Czas na podjęcie decyzji do piątku 6.11.2020 23:59.

Podtrzymujemy zasadę, że gdy już będą wszystkie deklaracje, to nie czekam do końca terminu, tylko jedziemy z tematem. (O ile oczywiście dam radę xd)
źródło: comment_16045974921EA0t59Ih4qtE6IqvQYjAn.jpg
  • 2
Gwach'Qar

Nazywam się Gwach'Qar. Od dwudziestu minut jestem obrońcą tego oto szklanego
posterunku na planecie Huczsrajajami. Powoli zaczynam żałować decyzji. W nocy pizga, w dzień parówa. Zero wentylacji i brak kanalizacji robią swoje. Zgadza się... Capi.

****

W barze na promie poznałem śliczną dziewczynę. Poleciałem do niej moim najlepszym tekstem: „Dziewczyno... Daj mi sto procent”. Ani się obejrzałem, i było już po wszystkim.
(Co on, zwalił konia?)
Romans szybko przekształcił się
źródło: comment_1604612458iAd0VM264EFoMSUGVzumuJ.jpg