Wpis z mikrobloga

@lutecki: która wyspa? :) swoją drogą mieszkania, małe domki to jakie rzędu kasa? Powiedzmy takie 50 metrów mieszkanie lub mikro domek. Coś na wakacyjny domek ew. aby dać komuś aby wynajmował jak nas nie będzie.
  • Odpowiedz
@Radus: Fuerteventura, stolica wyspy. Odnośnie nieruchomości to można poszperać na takim np. idealista.com choć teraz już wiem, że najlepsze oferty nie są w internecie, a na ustach lokalnej społeczności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lutecki: To ze trzeba pojezdzić to wiadomo :) mieć chałupkę na teneryfie aby kilka razy w roku wpadać, plus ktoś się opiekował.

Tak czy inaczej gratulacje, akurat czas do wiosny ogarnąć temat i czekać na turystów po covidzie :)
  • Odpowiedz
@Fako: Przede wszystkim lokalizacja - musiał być widok na ocean z okien. Na początku szukałem ziemi żeby postawić fajne domki, ale takich działek jest jak na lekarstwo i zawsze jest jakiś spory minus.

Ofert jest teraz sporo i napewno dobry czas na zakupy. Gospodarka tu jest w dupie od 2008 roku.
  • Odpowiedz
@blackmilk: wygląda naprawdę różnie, jak i w Polsce. Cena zależy od tego jaka wyspa, jakie miasto, dzielnica, okolica no i jaki typ nieruchomości. Najwięcej jest tu „apartamentów” czyli sklonowane szeregowce tworzące większą całość ze wspólnym basenem i opłatami. Ja chciałem mieć swój kawałek ziemi z nieruchomością, stąd cały „bloczek”.
  • Odpowiedz